جستجو

بخش آموزش - امپراطوری های جاوید

انتخاب بازی

ثبت نام در بازی

ثبت نام در بازی مورنظر شما

پس از سپری کردن مرحله اول که ثبت نام در پرتال Gamgos است، شما باید در بازی مورد نظر خود ثبت نام کنید.

شما در پرتال بازیهای آنلاین Gamgos میتوانید از بازیهای مفرح و جذابی استفاده کنید، تنها پیش نیاز شروع بازیها ثبت نام در سرور بازی است. 

تفاوت ثبت نام در پرتال و بازی چیست؟

شاید بهتر باشد که این مورد را با یک مثال برای شما توضیح دهیم، شما با ثبت نام در پرتال دارای یک نام کاربری در پتال خواهید بود که بوسیله آن میتوانید در پرتال با کاربران دیگر و مدیریت ارتباط داشته باشید. بطور مثال حساب کاربری شما در پرتال myaccount نام دارد. 

این نام کاربری شما تنها در پرتال است نه بازی!

در زمان ارسال پیام برای کاربران پرتال و یا ارسال گزارش برای مدیریت، این نام کاربری به نمایش در می آید. بنابراین نام کاربری شما در پرتال، که شما آنرا در زمان ثبت نام انتخاب میکنید با نام کاربری شما در سرور بازی مورد علاقه شما متفاوت است. 

انتخاب نام کاربری در بازی

شما در وهله اول باید بازی مورنطر خود را انتخاب کنید. سپس یک نام کاربری غیرتکراری که حاوی 4 تا 10 کاراکتر است را انتخاب کرده و بروی شروع بازی کلیک کنید. بطور مثال شما نام کاربری silver29 را انتخاب میکنید.

توجه داشته باشید که بازیکنان دیگر آن سرور و بازی نام کاربری حساب Gamgos شما که بطور مثال در بالا myaccount نامیده شد را مشاهده نمیکنند و نام کاربری silver29 را مشاهده میکنند.

 

بنابراین تا اینجا شما یک نام کاربری در پرتال و یک نام کاربری در سرور مورد نظر بازی خود دارید.

شما باید برای هر بازی یک نام کاربری داشته باشید. بدین معنی که اگر بطور مثال در بازی رانندگان حرفه ای نام کاربری silver29 را انتخاب کرده اید، و هم اکنون قصد دارید بازی امپراتوری های جاوید را آغاز کنید، باید برای بازی نیز یک نام کاربری انتخاب کنید.

امکان دارد نام کاربری مورد نظر شما قبلا انتخاب شده باشد، بنابراین میتوانید نام دیگری را انتخاب کنید. تنها نکته ای که باید به آن توجه داشته باشید این است که تنها در بازی امپراتوری های جاوید شما نمیتوانید نام مشابه را در دو سرور داشته باشید. بطور مثال silver28 در یک سرور و silver27 در سرور دیگر خواهد بود.

 

پس از ثبت نام در سرور بازی مور علاقه خود میتوانید بازی را آغاز کنید. برای شروع بازی میتوانید بروی لینک آموزش آن بازی کلیک کرده و نحوه شروع آن بازی را در بخش آموزش مشاهده کنید. در حال حاضر در حال آپدیت کردن آموزش شروع بازیها هستیم، بنابراین همه آموزشها در اختیار شما خواهند بود.

لینک بخش آموزش بازیهای پرتال

پس از ورود به بخش آموزش، بروی انتخاب بازی کلیک کرده و به بخش آموزش بازی مورد نظر خود بروید.