جستجو

بخش آموزش - امپراطوری های جاوید

انتخاب بازی

خرید اعتبارات و الماس

خرید الماس و اعتبار در بازی امپراطوری های جاوید

برای خرید اعتبار به شکل الماس در بازی امپراطوری های جاوید شما به یکی از کارتهای بانکی عضو شتاب نیاز دارید. برای خرید الماس بروی گزینه "الماس بخرید" در بالای صفحه بازی و ایالت خود کلیک کرده و پس از انتخاب کشور (ایران) درگاه های بانک به نمایش در می آیند، بسته مورد نظر خود را انتخاب و مراحل را همانگونه که از شما درخواست شده است تکمیل میکنید.
 

به انتخاب کشور دقت کنید، کشور محل اقامت خود را انتخاب کنید تا متدهای خرید موجود را مشاهده کنید.

 

بروی بسته مورد نظر خود کلیک کرده و آنرا انتخاب کنید، سپس صفحه بعد برای شما به نمایش در خواهد آمد. شما با کلیک کردن بروی بسوی پرداخت، خرید بسته مورد نظر را تایید میکنید.

 

مرحله آخر: وارد کردن مشخصات شخصی برای تکمیل فرآیند خرید

 

نکات بسیار مهم

  1. شما توسط همه کارتهای بانکی ایران که عضو سیستم شاپرک هستند میتوانند خریدهای خود را از هر سه درگاه بانکی موجود در لیست انجام دهید. 
  2. برای انجام خرید شما نیاز به داشتن رمز دوم و CVV2 هستید که میتوانید آنها را با مراجعه به بانک در کمتر از چند دقیقه دریافت کنید.
  3.  نام فروشگاه اینترنتی و ارائه کننده درگاه رهنما میباشد. 
  4. پرداخت های شما همگی در درگاه بانک مورد نظر شما انجام میگیرد و میدیریت پرتال هیچگونه دسترسی به اطلاعات خرید شما نخواهد داشت، تنها مورد و گزینه ثبت شده در پرتال، شماره تراکنش شما میباشد که در صورت بروز هر مشکلی میتوانید از طریق گزارش اشکال با ارائه آن به مدیریت موضوع را به اطلاع مدیریت برسانید. 
  5. فرآیند خرید بروی درگاه های بانکی بطور معمول دارای محدودیت زمانی هستند، شما باید تلاش کنید قبل از منقضی شدن آن زمان، خرید خود را تکمیل کنید. در صورت عدم تکمیل و پر شدن و تایید اطلاعات بانکی شما و به پایان رسیدن زمان مورد اشاره در درگاه، پرداخت لغو میگردد و شما باید دوباره تلاش کنید.