جستجو

بخش آموزش - امپراطوری های جاوید

انتخاب بازی

اعتبارات

همه بازیهای پرتال بازیهای آنلاین Gamgos رایگان هستند. همه بازیکنان میتوانند از گزینه های عمومی همه بازی ها بطور رایگان استفاده کنند و اوقات خوشی را در کنار دوستان خود و دیگر بازیکنان سپری کنند.

گزینه های اعتباری و پرداختی در همه بازیها وجود دارند که تنها برای ویژگی های اضافه بازی در نظر گرفته شده اند و کاربران در صورت تمایل میتوانند با استفاده از متد خرید مورد علاقه خود، بسته های اعتباری موجود در منوی خرید اعتبارات را خریداری کنند.

نکته بسیار مهم

هیچ یک از ادمین های بازی حق ندارند بازیکنان را به خرید اعتبارات مجبور کند. خرید اعتبارات بطور مستقیم به علاقه و تمایل بازیکن بستگی دارد. ادمین های بازی موظف هستند که در برابر همه کاربران، چه بازیکنانی که پرداخت داشته اند و چه بازیکنانی که هیچ پرداختی نداشته اند برخورد یکسانی داشته باشند. 

 

با کلیک بروی منوی خرید اعتبار، شما به صفحه انتخاب بازی و خرید میروید و همچنین به تاریخچه پرداختهای خود دسترسی پیدا میکنید. توجه داشته باشید که اگر شما از صفحه بازی خود بروی خرید اعتبار کلیک کنید، دیگر نیازی به انتخاب بازی که در این منو نشان داده شده است ندارید.

لینک دسترسی به تاریخچه پرداختهای شما: http://gamgos.net/Payments/History

 

پرداخت جدید

انتخاب بازی و انتخاب سرور

اگر بازی مورد علاقه شما بیش از یک سرور دارد، شما باید قبل از انجام خرید سرور مورد نظر خود را انتخاب کنید. به تصویر زیر دقت بفرمایید.

با کلیک کردن بروی خرید (الماس، طلا و غیره) شما به صفحه پرداخت میروید. شما میتوانید از بین سه درگاه بانک ملت، بانک سامان و یا بانک پاسارگاد استفاده کنید. 

خرید توسط کارتهای عضو سیستم شتاب

شما میتوانید با کارتهای عضو سیستم شتاب از هر یک از درگاه های خرید، اعتبار مورد نظر خود را خریداری کنید. بطور مثال شما میتوانید با کارتهای بانک تجارت، ملی، اقتصاد نوین، مسکن و هر بانک دیگری که کارت عضو سیستم شتاب دارد، از هر سه درگاه موجود رید خود را انجام دهید.

تنها توجه به این نکته لازم است که اگر شما بعضی مواقع هر سه درگاه را نمیبینید بدین دلیل است که مشکلات فنی از سوی بانک در درگاه بوجود آمده است و تا رفع مشکل آن درگاه از لیست حذف میگردد تا خرید شما تسهیل گردد.

 

تاریخچه خرید

 

با کلیک کردن بروی این منو شما میتوانید تاریخچه پرداختهای خود را ببنید، پرداتهای موفق، ناموفق و معلق و بطور خلاصه وضعیت همه فعالیت های شما پس از انتخاب بست خرید در این منو ثبت میگردد.

وضعیت های پرداخت بطور خلاصه در زیر توضیح داده میشوند.

پرداخت شما موفقیت آمیز بوده است. همه پرداختهای موفق شما بدین شکل در سمت چپ علامت زده شده اند. توجه داشته باشید اعتباراتی که از سوی مدیریت بطور مثال به بازیکنان اهدا میگردد نیز بدین شکل به نمایش در می آیند و متد پرداخت اعتبار رایگان مناسافت ور ثبت میگردد. تنها تراکنش های موفق شما آنهایی میباشند که این علامت را دارند.

 

پرداخت شما تا تعیین وضعیت آن در وضعیت انتظار است. معمولا این نشانه بسیار کم به نمایش در می آید و با تعیین وضعیت پرداخت، به یکی از سه مورد دیگر تغییر خواهد کرد. در صورتیکه این علامت را مشاهده کردید، کمی صبور باشید تا وضعیت پرداخت شما مشخص گردد.

 

پرداخت شما لغو شده است. به معنی عدم موفقیت شما در انجام پرداخت است. این نشانه در صورتی مشاهده میشود که شما پرداخت خود را لغو کنید. 

 

پرداخت شما ادامه نیافته است. شما به صفحه خرید و درگاه بانک رفته اید ولی پرداختی انجام نداده اید. این علامت برای همه بسته هایی که شما انتخاب کرده اید و به صفحه پرداخت و یکی از درگاه های موجود رفته اید ولی پرداختی انجام نداده اید.

 

نکته بسیار مهم

همه بازیکنانی که برای خرید اعتبارات اقدام کرده اند و به هر دلیلی اعتبار را دریافت نکرده اند باید به صفحه تاریخچه خرید مراجعه کرده و وضعیت پرداخت خود را مشاهده کنند. در مواردی پرداخت ناموفق بوده است ولی از کارت بانکی شما مبلغ کسر شده است، در این مواقع باید بخاطر داشته باشید که مبلغ کاسته شده در صورتیکه خرید شما ناموفق بوده است (هر یک از سه مورد بالا بجز وضعیت موفقیت آمیز) نهایتا تا 24 ساعت از سوی بانک به حساب بانکی و کارت شما بازپرداخت میگردد.

در صورت عدم بازپرداخت مبلغ شما باید پس از طی این 24 ساعت موضوع را به اطلاع مدیریت برسانید، سپس یکی از ادمین های بازی مسئول پیگیری این موضوع خواهد بود و در صورت نیاز دستورالعملی را خدمت شما ارائه میدهد که شما باید دقیقا به آن عمل کنید.

قبل از انجام خرید به این نکته توجه داشته باشید که به هیچ وجه اعتبارات خریداری شده و یا مبلغ آنها قابل بازگشت و برداشته شدن از اکانت نمیباشد. انتقال اعتبارات بین اکانتها چه در یک سرور چه بین سرورهای مختلف غیرممکن است. اعتبارات خریداری شده شما درصورتیکه قصد بازی نداشته باشید میتوانند به مدت نامحدود در اکانت شما باقی بمانند.