بخش آموزش - Gamgos

انتخاب بازی

شرایط و نحوه ثبت نام

شرایط و نحوه ثبت نام جدید

 

1. همه افرادی که به سن قانونی رسیده باشند میتوانند بدون محدودیت از بازیهای پرتال استفاده کنند. کاربرانی که به سن قانونی نرسیده اند باید تحت کنترل والدین خود در پرتال ثبت نام کرده و به بازی ها بپردازند. 

 

نکته بسیار مهم:

هر کاربر تنها حق یکبار ثبت نام در پرتال را دارد. استفاده از چندین حساب کاربری میتواند باعث مسدود شدن همه حساب های کاربری ایجاد شده از سوی کاربر بدون اخطار قبلی از سوی مدیریت گردد. دسترسی کاربران مولتی در صورت اصرار بر ایجاد حساب کاربری جدید در پرتال بطور دائم از پرتال قطع میشود.

 

2. شما برای شروع هر یک از بازیها، باید اول در پرتال ثبت نام کنید. با ثبت نام در پرتال شما دارای یک حساب کاربری در پرتال Gamgos میشوید. 

مهمترین نکته ثبت نام توسط ایمیل حقیقی شماست!

برای فعال کردن حساب کاربری در پرتال Gamgos شما باید ایمیلی را که در زمان ثبت نام در فرم ثبت نام نوشته اید را تایید کنید. بدین منظور پس از شروع ثبت نام، ایمیلی حاوی لینک تایید ایمیل به همان آدرس ایمیلی که وارد کرده اید ارسال میگردد، شما باید به ایمیل خود رفته و بروی لینک کلیک کنید.

با کلیک کردن بروی لینک، حساب کاربری شما در پرتال ایجاد شده است.

 

نکته:

برای ثبت نام سریعتر در پرتال شما میتوانید از گزینه ورود بوسیله گوگل، فیسبوک و یا یاهو استفاده کنید. بدین شکل نیازی به مراجعه به ایمیل خود و تایید ایمیل ندارید.

 

توجه:
شما با ثبت نام در پرتال و تیک زدن جعبه
"من با قوانین و مقررات موافق هستم" تایید کرده اید که قوانین را خوانده و موافق آنها بوده و از آنها پیروی میکنید. 
خواندن قوانین مربوط به پرتال و هر بازی بر عهده کاربر است و مدیریت مسئولیتی در برابر عدم توجه به هشدارها ندارد. شما باید برای اطلاع داشتن از قوانین پرتال و بازیها، قوانین مربوطه را مطالعه کنید. 

 

نکته:
حذف اکانت در پرتال و بازیها غیرممکن است. درصورت عدم تمایل به ادامه فعالیت در پرتال میتوانید از ورود به اکانت خودداری کنید. درصورتیکه تمایل به دریافت ایمیل از سوی مدیریت پرتال نیز ندارید، میتوانید با کلیک کردن بروی گزینه و لینک موجود در همه ایمیل های ارسالی از سوی پرتال و بازی ها، تمایل خود را نسبت به عدم دریافت ایمیل از سوی پرتال اعلام کنید، با اینکار شما دیگر اییلی از سوی پرتال دریافت نخواهید کرد.