قوانین و شرایط استفاده

قوانین و شرایط استفاده

قوانین amp; و شرایط استفاده Mena Software LTD
1. محدوده کاربرد>
MENA Software LTD (از این پس مناسافت ور خوانده میشود) منا سافت ور مسئول مدیریت پرتال بازی های آنلاین به آدرسهای (www.gamgos.com; www.gamgos.ae; www.gamgos.net) میباشد. سروریسهای ارائه شده از سوی منا سافت ور از قبیل ایجاد صفحه کاربری و شرکت در بازی های ارائه شده از سوی منا سافت ور بطور کاملا رایگان بوده و کاربران میتوانند بدون پرداخت هیچ هزینه ای از آنها استفاده کنند. بازیکنان میتوانند از همگی سرویسها و بازی های ارائه شده از سوی منا سافت ور بطور رایگان استفاده کنند. همه بازیهای ارائه شده از سوی منا سافت ور قوانین خاص خود را دارند که شما میتوانید درباره آنها در بخش آموزش و انجمن های رسمی پرتال بیشتر بخونید. با تکمیل فرم ثبت نام و ثبت نام موفقیت آمیز، شما قبول کرده اید که قوانین را خوانده اید و آنها را تایید کرده اید و همه کاربران موظف به پیروی از قوانین میباشند.
1.1 کاربران
1.1.1 منا سافت ور بازیهای خود را به کاربران حقیقی ارائه میدهد و بازیکنان با ثبت نام در بازی ها میتوانند بدون پرداخت هیچ هزینه ای از ویژگی های پایه ای هر بازی برخوردار شوند و به بازی ها ادامه دهند.
1.2 کاربرانی که ثبت نام میکنند باید حداقل 18 سال داشته باشند و کاربرانی که به این سن نرسیده اند، باید تحت نظر والدین و یا قیم قانونی خود در پرتال ثبت نام کنند و با تکمیل و تایید فرم ثبت نام شما تایید کرده اید که حداقل 18 سال دارید و یا اینکه تحت نظر قیم قانونی خود ثبت نام کرده اید.
1.2.1 بازی های ارائه شده از سوی منا سافت ور تنها جنبه تفریحی دارند و هرگونه استفاده تجاری از آنها خلاف قوانین میباشد و در صورت پی بردن به سواستفاده، از طریق مراجع قضایی این مورد پیگیری خواهد شد. 1.2.2 استفاده از بازی ها کاملا رایگان میباشد. 1.2.3 منا سافت ور بعنوان ارائه کننده سرویس ها، به هیچ عنوان اطلاعات کاربری کاربران خود را بجز آدرس ایمیل و نامی که آنها در اختیار پرتال گذاشته اند ذخیره نمیکند. 1.2.4 کاربران موظف هستند برنامه های جانبی را که برای استفاده از بازی ها مورد نیاز است را شخصا دانلود و بارگزاری کنند. برنامه هایی نظیر فلش پلیر، شاک ویوز و جاوا. 1.2.6 برای ثبت نام در پرتال و سپس بازیها، فرم ثبت نام در اختیار کاربر قرار میگیرد که پس از تکمیل آن، کاربر میتواند با تایید آدرس ایمیل خود، از همه سروریسهای تماما رایگان بازی ها استفاده کند. 1.2.7 هر کاربر تنها مجاز به ایجاد یک حساب کاربری میباشد. ایجاد بیش از یک حساب کاربری منجر به مسدودیت همه حساب های کاربری میگردد. برای قوانین مربوط به مولتی اکانت به قوانین مخصوص هر بازی در انجمن و بخش آموزش همان بازی مراجعه کنید. 1.2.8 کاربران حق توهین به کاربران و مدیریت را ندارند. کاربران متخلف بنابر تصمیم مدیریت برای مدت کوتاه و یا دائم از ارسال پیام محروم میشوند و در صورت تشخیص مدیریت، کاربران متخلف از ادامه بازی ها در پرتال محروم خواهند شد. 1.2.9 به اشتراک گذاری اطلاعات ورود خلاف قوانین بازیهای پرتال است. کاربرانی که اطلاعات ورود خود را در اختیار دیگر کاربران قرار میدهند، متخلف بوده و از ادامه بازی محروم خواهند بود. کاربران تنها در مجاز به استفاده از سرویس جانشینی که در بعضی از بازی های پرتال ارائه میگردد هستند. 1.2.10 استفاده از باگ و برنامه های جانبی که منجر به پیشرفت بازیکنان بدون حضور آنها و یا پیشرفت آنها و ضایع شدن حق کاربران دیگر بازی شود، تخلف محسوب میگردد و متخلفین بدون اخطار قبلی از ادامه بازی در آن دور محروم خواهند شد. 1.2.11 هیچ کاربری حق باز کردن حساب کاربری برای اطلاع رسانی و استفاده از پرتال بعنوان منبع خبررسانی ندارد. بازیکنانی که مسدود شده اند نیز حق باز کردن حساب دوباره را نخواهند داشت. در صورت تخلف، بازیکنان متخلف دوباره مسدود شده و اعمال خلاف آنها میتواند پیگرد قانونی داشته باشد. 1.2.12 مدیریت پرتال تنها لینک برنامه های مورد نیاز برای شروع بازی ها را در اختیار بازیکنان قرار میدهد. کاربران موظف هستند شرایط شروع بازیها را فراهم کنند. 1.2.13 بازیها و سرویس های ارائه شده از سوی پرتال و شرکت منا سافت ور بطور دائم در حال ارتقا و تغییرات هستند، این موراد از طریق پیام عمومی و بخش اخبار به اطلاع همه بازیکنان میرسد. 1.2.14 استفاده از ویژگی های پایه ای همه بازی های پرتال رایگان میباشد و هیچ فردی موظف به پرداخت هیچ وجهی برای استفاده از ویژگی های پایه ای بازی نمیباشد. تیم مدیریت موظف است بدون توجه به وضعیت حساب کاربری بازیکنان، به گزارشها و مشکلات همه کاربران رسیدگی کند. 1.2.15 شرکت منا سافت ور بعنوان ارائه کننده سروریسهای پرتال حق تصمیم گیری نهایی درباره نحوه برخورد با متخلفینی که تخلف آنها در این توافقنامه بطور دقیق مورد اشاره قرار نگرفته است را برای خود محفوظ میدارد.
2. ثبت نام در پرتال
2.1 کاربر با تکمیل فرم ثبت نام و تایید ایمیل خود میتواند بدون قید و شرط از همه بازیهای ارائه شده از سوی منا سافت ور استفاده کند. 2.2 با تایید و تکمیل فرم ثبت نام؛ کاربر تایید کرده است که قوانین و شرایط استفاده از سرویسهای پرتال را مطالعه کرده است. 2.2.1 کاربران همه سرویسهای پرتال با ثبت نام در هر یک از محصولات (بازیها) ارائه شده از سوی پرتال، موافقیت خود را با قوانین خاص آن محصولات (بازیها) اعلام کرده اند. در صورت عدم توافق با قوانین خاص آن محصولات (بازیها)، کاربر حق ثبت نام در آن بازی و یا سرور را ندارد. کاربر با تایید و تیک زدن عبارت "من قوانین و مقررات را خوانده و با آنها موافق هستم." در زمان ثبت نام در پرتال، اعلام کرده است که قوانین مربوط به پرتال و بازیهایی را که در آینده در آنها ثبت نام خواهد کرد را مطالعه کرده است.
3. لغو اشتراک
گزینه حذف حساب کاربری در سرویس های ارائه شده از سوی شرکت منا سافت ور و بازیهای ارائه شده توسط شرکت وجود ندارد.
4. تعمیرات و عدم دسترسی به سرویس ها
شرکت منا سافت ور دسترسی به بازیها و سروریسهای خود را در %90 از زمان سال گارانتی میکند. مشکلات فنی غیرقابل پیش بینی، تغییرات و عدم دسترسی به سروریسها بطور غیرقابل پیش بینی شامل این زمان نمیگردد. در صورتیکه مدیریت پرتال و شرکت منا سافت ور تشخیص دهد که کاربران قصد ایجاد اختلال در سرویس های ارائه شده را دارند، حق برخورد و قطع دسترسی کاربران متخلف برای شرکت منا سافت ور محفوظ خواهد بود.