سیاستهای حفظ اطلاعات

سیاستهای حفظ اطلاعات

سیاستهای حفظ اطلاعات
privacy (at) menasoftware.com
شرکت منا سافت ور تنها اطلاعات کاربری بازیکنان مانند آدرس ایمیل و نامی که آنها در اختیار مدیریت در زمان ثبت نام میگذارند را ثبت و ضبط میکند. کاربران موظف هستند از آدرس ایمیل حقیقی و شخصی خود در زمان ثبت نام استفاده کنند.
تغییر و تایید اطلاعات کاربری
کاربران میتوانند در صورت ارائه آدرس ایمیل غیرواقعی و یا تمایل به تغییر آدرس ارائه شده، آنرا تغییر دهند. هر کاربر میتواند تنها یکبار آدرس ایمیل خود را تغییر دهد و پس از آن باید برای تغییر آدرس ایمیل خود با تیم مدیریت تماس بگیرد. تغییر رمزعبور بدون محدودیت قابل انجام است.
دسترسی به اطلاعات کاربری
کاربران میتوانند به اطلاعات ارائه شده خود از طریق پروفایل خود در پرتال دسترسی داشته باشند.
استفاده از اطلاعات
شرکت منا سافت ور تنها اطلاعاتی از قبیل آدرس ایمیل و نام کاربر را ثبت و ضبط میکند و تنها برای اطلاع رسانی در مورد سرویسهای جدید پرتال و یا مواردی مانند فراموشی رمزعبور و یا تغییر آدرس ایمیل از آن استفاده میکند.
پیگرد قانونی اطلاعات
شرکت منا سافت ور اطلاعات کاربران خود را به هیچ وجه در اختیار فرد یا افراد دیگر قرار نمیدهد، مگر تنها طبق درخواست رسمی مراجع قضایی و ارسال درخواست مکتوب به مدیریت شرکت منا سافت ور بهمراه تایید و ترجمه رسمی درخواست از سوی مراجع قضایی.
امنیت
شرکت منا سافت ور نهایت تلاش خود را برای امنیت حساب کاربری کاربران خود انجام میدهد. کاربران نیز موظف هستند که اطلاعات کاربری خود مانند رمزعبور و آدرس ایمیل را به هیچ وجه در اختیار فرد دیگری قرار ندهند. کاربران موظف هستند که با استفاده از رمزعبور سخت و غیرقابل پیش بینی، از سواستفاده های احتمالی از حساب کاربری خود جلوگیری کنند.
پرداختها
شرکت منا سافت ور هیچگونه اطلاعات بانکی مربوط به کاربران خود را ثبت و ضبط نمیکند.
تغییرات و ویرایش قوانین
شرکت منا سافت ور حق تغییر و ویرایش و بروزرسانی قوانین و سیاستهای حفظ اطلاعات رو برای خود محفوظ میدارد.
تماس با ما
در صورتیکه کاربران سوالی در مورد سیاستهای حفظ اطلاعات شرکت منا سافت ور داشته باشند، باید با آدرس ایمیل پیش رو تماس بگیرند: privacy (at) menasoftware.com.