جستجو

بخش آموزش - بسوی روم

مرور ارتش در بازی

به زبان ساده، چگونه دشمنان را مقهور کنیم

با تعیین اهداف خود، شما میتوانید با استفاده از فعالیت های ارتشی خود، در بازی موفقیت کسب کنید.

با صرف زمانی مناسب و برنامه ریزی برای اهداف ارتشی خود، شما میتوانید به قدرت برتر بازی بسوی روم تبدیل شده و البته فراموش نکنید که استفاده از ویژگی های خاص و پرمیوم در رسیدن به اهداف شما بسیار موثر و مفید خواهند بود.

 

با استفاده از ابزارهای موجود در بازی و صرف زمان کافی میتوانید توسعه ارتشی خود را پایدار نگه داشته و آهسته آهسته به اهداف از پیش تعیین شده خود در بازی برسید. هیچکس از شکست خوردن در نبردها لذت نمیبرد، برای پیروزی باید برنامه ریزی کنید و قدرت خود را به دشمنان خود نشان دهید. 

برای قدرتنمایی به ارتشی قدرتمند و بزرگ نیاز دارید، دشمنان شما همیشه از ترس ارتش قدرتمند شما از شما پیروی میکنند و اجازه تعرض به سرزمین های تحت سلطه شما را به خود نمیدهند، پیش ساختها  قوی اقتصادی رمز داشتن یک امپراتوری قدرتمند که دارای ارتشی بزرگ است میباشد و با داشتن اقتصاد پایدار میتوانید هزینه های ارتش خود را تامین کنید. رشد اقتصادی و ارتشی شما بطور همزمان، شما را به قدرت اول بازی بسوی روم تبدیل خواهد کرد. 

علاوه بر اقتصاد و ارتشی قدرتمند، شما به موارد دیگری مانند جاسوسی سطح بالا نیز نیاز خواهید داشت، مسلما صرف هزینه ارتش برای هجوم و چپاول بازیکنان دیگر بدون داشتن جاسوسی و اطلاعات سرزمین مورد هجوم بی معنی خواهد بود و میتواند منجر به عدم دسترسی به منابع مورد نظر در هدف مورد هجوم شود و البته شکست در زمانیکه شما ارتشی در ایالات خود ندارید. در نظر داشتن همه جوانب در بازی بسیار مهم میباشد. استفاده از تحقیقات ارتشی نیز به شما کمک زیادی در پیشبرد اهداف شما خواهد کرد. 

فراموش نکنید که پایگاه های مرزی در شروع بازی از مهمترین گزینه های بدست آوردن منابع برای شروع امپراتوری قدرتمند شما خواهند بود. 

مهارتهای ارتشی شما با کسب امتیازات ارتشی افزایش میابد و با استفاده از گزینه های متعدد نبرد و همچنین انگیزه های نبرد شما میتوانید برترین فرمانروا در بازی بسوی روم باشید، فرصت را از دست ندهید و قدرت خود را به رخ دشمنان خود بکشید.

پیروزی از آن شماست