جستجو

بخش آموزش - بسوی روم

چت بازی و منو پیام ها

محبوب ترین بخش بازی آنلاین گفتگو با دیگر بازیکنان است، برای لذت بخش شدن بیشتر بازی، شما برای ارتباط با بازیکنان دو گزینه اتاق گقتگو (چت) و پیام ها را در بازی در اختیار دارید.
 
1. پیام ها
 
2. اتاق گفتگو (چت)
 

 

نکته بسیار مهم، قابل توجه همه بازیکنان بازی بسوی روم

گزارش پیام توهین آمیز در بازی بسوی روم موجود نمیباشد، بازیکنان میتوانند بطور شخصی در صورت دریافت پیام توهین آمیز از سوی بازیکن دیگر، آن بازیکن را بلاک کرده و از آن پس هیچگونه پیامی از سوی بازیکن دیگر دریافت نخواهند کرد. مدیریت بازی بسوی روم مسئولیتی در قبال توهین بازیکنان به همدیگر را نخواهد داشت و بازیکنان باید شخصا پیام های بازیکنانی که علاقه ای به دیدن آنها را ندارند مسدود کنند. در صورت عدم مسدودکردن پیام ها، هیچگونه شکایتی بابت توهین بازیکنان از سوی مدیریت بررسی نمیگردد.
مدیریت بازی به هیچ وجه دخالتی در گفتگوهای انجام گرفته بین بازیکنان نخواهد داشت و عدم مسدود کردن پیام های بازیکنانی که تمایلی به خواندن پیام های آنها ندارید به معنی تایید دریافت پیام ها میباشد. بنابراین از ارسال هرگونه گزارش مبنی بر توهین بازیکنان خودداری کرده و تنها به مسدود کردن پیام های آن بازیکن اقدام کنید. بازیکنان مسئول بررسی و رسیدگی به پیام های دریافتی خود میباشند.
 
ویژگی جدید سرور Clash of Nations
هم اکنون شما میتوانید نبردهای خود را در بازی با بازیکنان دیگر به اشتراک بگذارید، برای این منظور شما در پیام دریافتی و خلاصه گزارش نبرد خود، در کنار گزینه نمایش دوباره نبرد، منوی اشتراگ را مشاهده خواهید کرد.
شما میتوانید لینک نبردهای خود را براحتی از این راه در چت بازی و همچنین از طریق پیام خصوصی به اشتراک بگذارید. به تصویر زیر دقت کنید. 

 

چت بازی بسوی روم

شما برای دسترسی به چت بازی بسوی روم باید به سطح پنج تجربه رسیده باشید، بروی منوی موجود در سمت راست تصویر کلیک کرده و چت را آغاز کنید!
 

نکته بسیار مهم، قابل توجه همه بازیکنان بازی بسوی روم

مدیریت بازی در برابر تخلفات انجام شده در چت بازی به هیچ وجه گذشتی نخواهد داشت و بدلیل عمومی بدن چت بازی، هرگونه تخلف در اسرع وقت جریمه میگردد، جریمه های چت از مسدودیت چت در ادامه بازی برای بازیکن تا مسدودیت دائم و موقت اکانت متخلف خواهد بود. مدیریت بازی مرجع تصمیم گیری در زمینه تخلفات میباشد و هیچگونه توضیحی به بازیکنان در این مورد داده نخواهد شد، مسدودیت های اعمال شده به هیچ وجه قابل کاهش نمیابشند و مدیریت بازی توجیهاتی مانند در اختیار نبودن اکانت و یا ارسال پیام توهین آمیز و هر پیام تخلف آمیزی که از سوی بازیکن و یا فردی که در اکانت بوده است را قبول نمیکند.
مسدودیت برای اکانت متخلف در نظر گرفته میشود و اینکه چه فردی پیام تخلف آمیز را ارسال کرده باشد برای مدیریت اهمیتی ندارد. 

خواندن قوانین بازی و رعایت آنها بر عهده بازیکنان میباشد و مدیریت مسئولیت گوشزد کردن قوانین به بازیکنان را بر عهده ندارد.