جستجو

بخش آموزش - بسوی روم

یاقوت

یاقوت واحد اعتباری بازی بسوی روم میباشد، با استفاده از یاقوت ها شما میتوانید از گزینه های ویژه و پرمیوم در بازی استفاده کنید.

چگونه از یاقوت ها استفاده کنیم؟

یاقوت در بازی استفاده های بسیاری دارد، بطورمثال در بخش فروشگاه میتوانید گزینه های پرمیوم را خریداری کنید، منابع دریافت کنید، از گنجه های پرداختی هر روز استفاده کنید و پاداش های بسیار با ارزش تری را بدست بیاورید، ساخت سریع ساختمانها و آموزش سریع ارتش بهمراه وارد بسیار دیگری با استفاده از یافوت انجام میپذیرد.

موارد استفاده:

 ساخت سریع ساختمان ها


اتمام فوری تحقیقات

 

آموزش سریع ارتش

 

 ویژگی های پرمیوم در فروشگاه

فروشگاه، شما در فروشگاه دو زبانه تمدن و ارتش را در اختیار دارید. در هر بخش میتوانید گزینه های پرمیوم را مشاهده و با توجه به نیاز امپراتوری خود، آنها را خریداری کنید، در بخش تمدن 15 گزینه پرمیوم و در بخش ارتش 14 گزینه پرمیوم در اختیار شما میباشد.

 

خرید منابع مورد نیاز برای ارتقاء امپراتوری

نکات قابل ذکر:
  برای ارتقاهای امپراتوری درصورتیکه منابع کافی را در اختیار ندارید، میتوانید با پرداخت یاقوت انها را خریداری کرده و ارتقا را انجام دهید.

 قیمت منابع بسته به میزان منابع موردنیاز شما متغیر میباشد و با خرید هرچه بیشتر منابع، شما یاقوت های بیشتری را پرداخت میکنید. 

پس از کلیک کردن بروی گزینه خرید، شما باید خرید خود را با کلیک کردن بروی تایید دستور تکمیل کنید.

 

چگونه منابع موردنیاز و دلخواه خود را خریداری کنم؟
در بازی بسوی روم شما میتوایند با پرداحخت یاقوت تنها منابع موردنیاز خود را دریافت کنید، مسلما شما با پیام ناکافی بودن منابع در بازی روبرو شده اید، در این مواقع گزینه ای در پیش روی شما قرار میگیرد که میتوانید تنها منابعی را که برای ساخت و ارتقاها نیاز دارید و کمبود آنها حس میشود را خریداری کنید. 

مزیت های خرید منابع مورد نیاز، شما با پرداخت یاقوت های بسیار کمتر منابع موردنیاز را بدست می آورید.

در زمان ارتقا و ساخت و ساز، درصورتیکه منابع موردنیاز شما برای ساخت در شهر شما نباشد، با پیامی به شکل زیر روبرو میشوید، با کلیک کردن بروی   تنها منابع مورد نیاز برای آن ارتقا را خریداری میکنید. 

نکات مهم
• همانطور که شما میتوانید برای ارتقاء ساختمان ها و تحقیقات منابع را توسط یاقوت خریداری کنید، میتوانید برای ساخت ارتش نیز منابع را خریداری کنید. 
ذکر این نکته لازم است که در زمان آموزش ارتش و خریداری منابع، شما طلا و جمعیت دریافت نمیکنید، بنابراین استفاده از گزینه خرید منابع، تنها به شما منابع مورد نیاز را میدهد و شما باید جمعیت و طلا را در شهر خود داشته باشید. 

 

 ویرایش درفش شهر

گنجه های پرداختی برای دریافت پاداش های با ارزشتر

 

            

چگونه یاقوت دریافت کنم؟

دو راه برای دریافت یاقوت در بازی وجود دارد


خرید یاقوت از طریق درگاه خرید: همانند بازی های دیگر پرتال Gamgos، شما میتوانید با استفاده از متد مورد نظر خود بسته اعتباری و یاقوت را در بازی خریداری کنید.
برای توضیحات تکمیلی و نحوه خرید کلیک کنید

رایگان: سه راه برای دریافت رایگان یاقوت نیز وجود دارد

 

دو راه برای بدست آوردن یاقوت بدون پرداخت وجود دارد

- تکمیل آموزش اولیه بازی: با تکمیل آموزش اولیه بازی در مراحل مختلف شما یاقوت هایی را بعنوان پاداش دریافت میکنید.
 
- تکمیل ماموریتها: با تکمیل ماموریت ها شما میتوانید پاداش های متعددی از جمله یاقوت ها را در بازی دریافت کنید.

 

 

 خرید یاقوت از طریق کلیک کردن بروی نشان یاقوتها در شهر شما انجام میگیرد، سپس تصویر زیر را که بسته های ارائه شده از سوی بازی میباشد را مشاهده میکنید. 

بسته مورد نظر خود را انتخاب کرده و بروی الان بخرید کلیک کنید، سپس خرید خود را با انتخاب متد خرید و بانک مورد نظر خود انتخاب کرده و به صفحه پرداخت در درگاه بانک بروید و خرید خود را تکمیل کنید.