جستجو

بخش آموزش - بسوی روم

خرید یاقوت

برای خرید یاقوت در بازی بسوی روم، شما باید بروی آیکون یاقوت در سمت راست صفحه خود کلیک کنید، شما نیازی به انتخاب سرور ندارید. 

پس از کلیک کردن تصویر زیر برای شما به نمایش در می آید، بسته مورد نظر خود را انتخاب و بروی الان بخرید کلیک کنید وبه درگاه بانک بروید.

(در قسمت بالای این منو به کشور نیز دقت کنید، برای خرید از متد شارک با بهترین قیمت ها برای بازیکنان ایرانی، شما باید حتما ایران را انتخاب کنید)

پس از انتخاب متد پرداخت و بانک موردنظر خود، به درگاه بانک منتقل میگردید، اطلاعات کارت خود را وارد کرده و بروی پرداخت کلیک کنید. 

 

نکات مهم

1. پس از انجام خرید، بطور معمول اعتبار خریداری شده بطور آنی به اکانت شما اضافه میگردد، در مواردی بدلیل تاخیر در تایید پرداخت از سوی بانک، اعتبار نهایتا تا 30 دقیقه پس از خرید به اکانت اضافه میگردد. 

2. درصورتیکه اعتبار شما پس از سپری شدن زمان مورد اشاره به اکانت شما اضافه نشد، لطفا به لینک توضیحات پرداختها در بخش دیگری از آموزش منوهای پرتال مراجعه کنید. لینک توضیحات پرداخت ها

3. مدیریت پرتال و بازی هیچگونه اطلاعات شخصی شما، کارت و بانک را ثبت نمیکند. تمامی اطلاعاتی که شما در زمان خرید در درگاه بانک انتخابی وارد میکنید بطور کامل توسط بانک مربوطه و بانک صادر کننده کارت شما ثبت و ضبط میگردد، مدیریت پرتال و بازی بسوی روم به اطلاعات این چنینی هیچگونه دسترسی ندارد.

 

خرید یاقوت و تکمیل ماموریت ها
با خرید بسته های یاقوت در بازی شما میتوانید ماموریت های موجود در فصول مختلف را تکمیل کنید، در همه فصول ماموریت ها برای بازیکنانی که از بسته های اعتباری استفاده میکنند ماموریتی وجود دارد که با خرید حداقل تعداد اشاره شده در آن ماموریت بازیکن میتواند ماموریت را تکمیل کرده و پاداش منابع خود را از طریق ماموریت ها بدست بیاورد.