جستجو

بخش آموزش - بسوی روم

تنظیم مالیات

 

شما با تنظیم مالیات در بازی طلا بدست می آورید، طلا با تنظیم مالیات از جمعیت کارگر شما بدست می آید، بدین معنی که جمعیت بیکار شما مالیاتی پرداخت نمیکند، قدم اول برای دریافت هرچه بیشتر مالیات از مردمان سرزمین شما، استخدام کارگران در ساختمانهای تولیدی میباشد. 
سپس شما باید مالیات را با توجه به نیاز امپراتوری خود، و البته با دقت فراوان  و در نظر گرفتن شادمانی ایالات و امپراتوری خود تنظیم کنید. در این بخش توضیحاتی در مورد نحوه تنظیم و نکاتی درباره مالیات دریافتی و موارد موثر در میزان مالیات برای شما به نمایش در خواهد آمد.

 

قدم اول، منو مالیات کجاست؟
بروی علامت   که در بالای منوی موجودی طلای امپراتوری شما در قسمت سمت چپ، در زیر تنظیمات پروفایل شما قرار دارد کلیک کنید. 


 

چگونه مالیات را تنظیم کنم؟

با ورود به این بخش، منو زیر را مشاهده میکنید، در اینجا میتوانید مالیات مورد نظر خود را با کلیک کردن بروی سطح مورد نظر خود تنظیم کنید، در زمان تنظیم مالیات به میزان شادمانی ایالات خود توجه کنید، با رسیدن شادمانی به صفر، مردمان شما شورش کرده و هیچگونه تولیداتی از آن ایالت دریافت نخواهید کرد. 

در قسمت بالای این منو میتوانید مشاهده کنید که در هر سطح مالیات تنظیمی چه میزان تولیدات و یا طلای دریافت شما تغییر میکند، طلای بیشتر به معنی منابع کمتر و طلای دریافتی کمتر به معنای تولیدات بیشتر میباشد.

به تصویر زیر دقت کنید

 

طلای دریافتی امپراتوری من چقدر است؟

پس از کلیک کردن بروی سطح مورد نظر مالیات خود، شما میزان طلای دریافتی برای هر ساعت و یک روز امپراتوری خود را میتوانید در منو استخدام کارگران مشاهده کنید. 

پس از تنظیم مالیات بروی سطح مورد نظر خود، برای تایید مالیات تنظیم شده بروی دخیره و یا ذخیره و بستن کلیک کنید. مالیات تنظیم شده است و هم اکنون مردم مالیات مد نظر شما را به خزانه داری امپراتوری پرداخت خواهند کرد.
 

در منوی بالای بازی شما میتوانید شادمانی فعلی ایالت خود را مشاهده کنید، همانطور که پیشتر نیز اشاره شد، شادمانی و تولیدات رابطه مستقیم دارند، با رسیدن شادمانی به صفر، تولیدات منابع و طلا در ایالت شما متوقف میگردد. 

 
چگونه طلا بیشتر بدست بیاوریم؟

برای بدست آوردن طلای بیشتر از جمعیت کارگر، میتوانید از دو گزینه ماموران مالیات و پرمیوم که از طریق فروشگاه استفاده کنید. 

ماموران مالیات

در منو تنظیم مالیات در سمت راست، شما میتوانید ماموران مالیات را به ماموریت جمع آوری مالیات بیشتر ارسال کنید، براحتی زمان ماموریت را مشخص کرده و ماموران را ارسال کنید، برای جمع آوری مالیات طلا، بروی دریافت کلیک کنید، در صورتیکه ماموریت به پایان نرسیده است نیز شما میتوانید مالیات جمع اوری شده را دریافت کنید.
نکته:
در زمان عدم حضور در بازی همیشه ماموران خود را برای جمع اوری مالیات بیشتر ارسال کنید!

گزینه پرمیوم

 

نکته بسیار مهم

کارگران بیشتر به معنی تولیدات بیشتر و مالیات بیشتر برای شهرهای شما میباشد، برای اینکه کارگران بیشتری را استخدام کنید از تحقیق دستورات مدنی استفاده کنید.

با تنظیم مالیت بروی گزاف، تولیدات شما به حداقل میرسد و تولیدات طلای شما به حداکثر میرسد، توجه داشته باشید که شادمانی شهرهای شما با تنظیم مالیات بروی گزاف به حداقل 10 خواهند رسید و در همین سطح باقی میمانند.