جستجو

بخش آموزش - بسوی روم

آموزش واحدهای ارتش

برای آموزش ارتش شما میتوانید از طریق سربازخانه، کارگاه ادوات نبرد و یا صفحه اصلی شهر خود به منوها دسترسی پیدا کنید

از طریق سربازخانه

از طریق کارگاه

از طریق منوی آموزش ارتش در سمت راست صفحه شهر

 

همه نیروها و واحدهای قابل دسترسی شما که به سطح تحقیقات و پیشرفته بودن شهر شما بستگی دارند در اختیار شما قرار دارند و میتوانید آنها را با صرف هزینه و مابع و البته زمان مشخص آموزش داده و به ارتش خود اضافه کنید. در منو واحدهای ارتشی شما میتوانید از منوهای جانبی دیگر نیز مانند نمایش همه واحدها، نمایش واحدهای خاص و البته ادوات نبرد و ارابه ها نیز استفاده کنید. استفاده از منوها کاملا به نظر و علاقه شما بستگی دارد. با نگه داشتن نشانگر موس بروی هر یک از واحدها، جزئیات بیشتر برای شما به نمایش در خواهد آمد. همچنین برای واحدهایی که در دسترس شما نمیباشند نیز پیش نیازهای باز کردن آن واحدها نوشته شده است، بنابراین پیشبرد تحقیقات و پیش نیازها برای رسیدن به واحدهای پیشرفته تر همیشه باید در نظر شما قرار داشته باشد. در تصویر زیر شما در منوی آموزش ارتش میتوانید همه واحدهای موجود را مشاهده کنید، پیش نیازهای واحدهایی که آنلاک نشده اند با بردن نشانگر موس بروی آن واحد برای شما به نمایش در می آید.

 

چگونگی آموزش واحدها:

بطور مثال برای آموزش شمشیرزنان شما باید گروه شمشیرزنان را انتخاب کرده و با بردن نشانگر موس بروی تصویر، منابع مورد نیاز برای آموزش هر شمشیرزن به شما نشان داده میشود، با داشتن منابع کافی میتوانید واحدها را آموزش دهید. شما میتوانید تعداد مورد علاقه و موردنظر خود را آموزش داده و یا با کلیک کردن بروی نشان  حداکثر تعداد قابل آموزش با توجه به منابع و ظرفیت های خود را مشاهده کرده و آنها را آموزش دهید. 

جزئیات بیشتر در مورد واحدهای ارتشی را میتوانید با کلیک کردن بروی نشان  مشاهده کنید.

آموزشی کوتاه و مختصر در مورد چگونگی آموزش برای شما در زیر به نمایش در آمده است.

 

 

پس از شروع آموزش هر واحد ارتشی، شما دو گزینه آموزش فوری و یا لغو واحد آموزشی را در اختیار خواهید داشت.

هم اکنون شما دو گزینه زیر را مشاهده میکنید.

 آموزش سریع: با کلیک کردن این گزینه میتوانید همه واحدهای موجود را با پرداخت یاقوت سریعا آموزش دهید.

 لغو آموزش: با کلیک کردن بروی این گزینه واحدهای موجود را میتوانید لغو کنید.

نکته بسیار مهم:
با لغو آموزش واحدهای ارتشی، هیچ یک از منابع مورد استفاده برای شروع آموزش واحدها به شما بازپس داده نخواهد شد.

 

هزینه نگهداری ارتش

در بازی بسوی روم شما باید هزینه های ارتش خود را توسط آذوغه و طلا تامین کنید، کمبود آذوغه و طلا در نهایت منجر به فرار کردن ارتش شما میگردد، پیش از این اتفاق، شما پیامی رو بطور خودکار از سوی بازی دریافت خواهید کرد که هشدار لازم و زمان ترک واحدهای ارتشی شما را به شما خواهد داد. درصورتیکه شما نتوانید در زمان تعیین شده، هزینه های نگهداری ارتش را تامین کنید، واحدهای ارتشی شما، شهر را ترک میکنند. شما پیامی مبنی بر ترک سربازان خود بهمراه جزئیات واحدهایی که شهر را ترک کرده اند دریافت میکنید. 

چگونگی بازیابی سربازان فراری امپراتوری شما؟

پس از پایان مهلت تامین هزینه نگهداری، در صورت عدم تامین منابع مورد نیاز (طلا و آذوغه) ارتش شما امپراتوری را ترک کرده و در کمپی در نزدیکی شهر شما مستقر میگردد.

در مدت 24 ساعت اولیه پس از ترک سربازان، شما میتوانید با توافق و پرداخت هزینه که بسیار کمتر از هزینه آموزش آن واحدها میباشد، آنها را به امپراتوری خود بازگردانید، در 24 ساعت اولیه سربازان فراری تنها میتوانند به فرماروایی که امپراتوری آنرا ترک کرده اند بپیوندند.

پس از 24 ساعت اولیه، همه بازیکنان سرور میتوانند با توافق و پرداخت هزینه سربازان، آن سربازان را به امپراتوری خود آورده و از آنها استفاده کنند.

بروی کمپ کلیک کرده و با پرداخت هزینه سربازان را بازگردانید

برای دریافت نیروهای فراری شما دو گزینه پرداخت درصدی از منابع موردنیاز برای ساخت آنها و یا پرداخت توسط یاقوت را در اختیار خواهید داشت.

 

گزینه های پرمیوم موثر در آموزش ارتش

در منوی آموزش ارتش شما دو گزینه پرمیوم قابل خریداری توسط یاقوت را مشاهده میکنید.