جستجو

بخش آموزش - بسوی روم

پنهان کردن ارتش


در بازی بسوی روم شما میتوانید از سیاه چال های شهرهای خود برای مخفی کردن بهترین و ارزشمندترین واحدهای امپراتوری خود استفاده کنید، ظرفیت سیاه چالها بسیار محدود میباشند، بنابراین بهترین گزینه برای پنهان کردن نیروهای ویژه هر نژاد که دارای قدرت بسیار زیادی هستند در بازی میباشند.

دسترسی به منو سیاه چال برای پنهان کردن ارتش از سه طریق میباشد:

1. بصورت مستقیم از ساختمان سیاه چال در شهر

2. از طریق منو ترکیبی  در منو بالای شهر شما

 

حداکثر سطح سیاه چال در بازی سطح پنج میباشد که ظرفیت پنهان کردن 200 واحد را دارد. 

با توجه به محدودیت ساحت سیاه چال ها در شهرها (یک سیاه چال در هر شهر)، شما میتوانید حداکثر 200 واحد ارتشی را در سیاه چال شهر پنهان کنید. با داشتن 10 شهر و ساخت 10 سیاه چال، شما میتوانید حداکثر تا 2000 واحد را پنهان کرده و در زمان نیاز از آنها استفاده کنید.

با فعال کردن گزینه پرمیوم %50 ظرفیت بیشتر سیاه چال، میتوانید حداکثر 3000 واحد ارتشی را در همه شهرهای امپراتوری در سیاه چالها پنهان کنید.

 

نحوه مخفی کردن ارتش در سیاه چال

بروی منوی پنهان کردن سیاه چال که در بالا نشان داده شده است کلیک کنید، مانند انتقال منابع و ارتش بین شهرهای خود، ارتش مورد نظر خود را انتخاب، منتقل و سپس بروی تایید کلیک کنید. شما باید تعداد مورد علاقه از هر واحد ارتش را در جعبه بنویسید و آنرا تایید کنید.

چگونه از ارتش مخفی شده خود استفاده کنیم؟

با کلیک کردن بروی زبانه سیاه چال از طریق منو ترکیبی و یا ورود مستقیم از طریق ساختمان سیاه چال، صفحه ای مشابه قبل برای شما به نمایش در می آید، شما در این قسمت ارتش موردنظر خود را باید از سیاه چال برای استفاده خارج کرده و سپس آنرا تایید کنید. 

خارج کردن ارتش پنهان کرده در سیاه چال:

برای مخفی کردن ارتش مخفی شده در سیاه چال، به روی منوی ترکیبی بروید، واحد مورد نظر خود را که میخواهید از سیاه چال خارج کنید را انتخاب کنید، سپس عدد موردنظر خود را که میخواهید در سیاه چال باقی بماند را در جعبه تایپ کنید و آنرا تایید کنید.

اگر میخواهید همه ارتش موجود در سیاه چال را خارج کنید، در جعبه آن واحد عدد صفر را تایپ کنید، بدین شکل ارتش باقی مانده در آن سیاه چال صفر خواهد بود و به معنی خروج همه ارتش موجود در سیاه چال شما میباشد.

ظرفیت بیشتر سیاه چال

همچنین مانند دیگر ویژگی های بازی، شما میتوانید از گزینه پرومیوم ظرفیت بیشتر سیاه چال نیز اسنفاده کنید. با خرید این گزینه پرمیوم، شما میتوانید %20 ظرفیت بیشتر را در سیاه چال های امپراتوری خود در اختیار داشته باشید.

 
 
نکته مهم در مورد منو ترکیبی:
این منو برای دسترسی سریعتر به منوهای توضیح داده شده میباشد، همه این منوها و دسترسی ها و گزینه ها از طرق دیگر نیز در دسترس بازیکنان هستند. همچنین توضیحات مشابه در بخش های مرتبط با این منوها نیز وجود دارد.