جستجو

بخش آموزش - بسوی روم

ائتلاف و رتبه ها

در این بخش تلاش خواهیم کرد که شما را با منوی ائتلاف ها و جزئیات آن آشنا کنیم.

ائتلاف چیست؟
ورود به یک ائتلاف
تاسیس ائتلاف
منو پیام های ائتلاف
منو تنظیمات ائتلاف
تنظیم رتبه اعضاء
ساختمانهای ائتلاف
تحقیقات ائتلاف

 


ائتلاف
ساختاری هستند که بازیکنان با پیوستن به آنها در جهت ارتقا سطح خود و رقابت با دیگر بازیکنان و ائتلاف ها در یک سو به بازی ادامه میدهند، ائتلاف ها مانند اتحاد و یا قبیله هستند و بازیکنان یک ائتلاف همگی در جهت دیکته کردن قدرت خود به بازیکنان دیگر و ائتلاف ها هستند. بازیکنان یک ائتلاف میتوانند در کنار همدیگر به قدرت بیشتری برسند.

 

Anchor

 

ورود به یک ائتلاف

در قدم اول شما میتوانید از طریق منو مقرفرماندهی و نقشه ها و منوی ساخت ساختمانها به منو ائتلاف ها دسترسی داشته باشید. به تصویر زیر دقت کنید. 

با کلیک کردن بروی این منو، شما دو گزینه را در پیش رو خواهید داشت
1. پیوستن به یک ائتلاف (شما عضو جدید یک ائتلاف تاسیس شده خواهید بود)
2. تاسیس ائتلاف (شما موسس ائتلاف خواهید بود)

به تصویر زیر دقت کنید

با کلیک کردن بروی پیوستن درخواست خود را برای موسس آن ائتلاف ارسال میکنید و پس از تایید رهبر آن ائتلاف، شما عضو آن ائتلاف خواهید بود.

 

 

تاسیس یک ائتلاف

در صورتیکه قصد ایجاد یک ائتلاف را داشته باشید، بروی تاسیس ائتلاف کنید، سپس مراحل را یکی پس از دیگری سپری کنید. 

به نقشه سراسری بروید و یک مختصات را به عنوان پایتخت خود انتخاب کنید.

بروی تاسیس ائتلاف در منو کلیک کنید، نام و شعار را بنویسید (تصویر زیر)

پس از تکمیل این مرحله، شما تایید ایجاد موفقیت آمیز ائتلاف خود را مشاهده خواهید کرد.

 

منوهای موجود در ائتلاف

پس از پیوستن و یا تاسیس یک ائتلاف، شما میتوانید از طریق منوهای اطلاعیه ها و یا تنظیمات به ائتلاف و منوهای آن دسترسی پیدا کنید.

 

پیام ها

با کلیک کردن بروی منو پیام ها (اطلاعیه ها) شما تصویر زیر را مشاهده میکنید، بطور کلی همه جزئیات نبردها، ارتباطات بازیکنان و همچنین پیوستن و یا ترک ائتلاف از سوی بازیکنان به شکل پیام مکتوب به همه اعضای ائتلاف ارسال میگردد. 
بخش پیام های ائتلاف در این منو دایره کوچک در بالا سمت راست میباشد، به تصویر زیر دقت کنید. دو منو جداگانه برای اطلاعات و جزئیات ائتلاف و پیام ها در اینجا وجود دارند، بروی منوی پیام ها کلیک کنید. تصویر زیر.

در قسمت بالای این منو، دو گزینه زیر قرار دارند:
 استخدام (برای دعوت از بازیکنان دیگر به ائتلاف)
 اعلام (ارسال اعلامیه به اعضای ائتلاف)

در این منو شما به ترتیب از بالا به پایین در منو حاشیه گزینه های زیر را در اختیار خواهید داشت.

 اطلاعیه
           در این قسمت شما میتوانید اعلامیه های ائتلاف را مشاهده کنید.

 ارتشی
          جزئیات نبردهای ائتلاف در این بخش موجود میباشد.

 جاسوسی
          گزارش های جاسوسی ائتلاف در این قسمت قرار دارند.

 استخدام
           جزئیات بازیکنان دعوت شده به ائتلاف در این بخش موجود میباشند.

 دیپلماسی
           در این بخش روابط دیپلماتیک ائتلاف قابل مشاهده میباشند.

 ارسال شده
            پیام های ارسالی را مشاهده خواهید کرد.

 

با کلیک کردن بروی منوی تنظیمات، شما وارد منوی دیگری از تنظیمات ائتلاف میگردید که تلاش میکنیم در این بخش توضیحات بیشتری در مورد هر یک از منو ها و عملکرد آنها به شما ارائه دهیم. این منو دایره بزرگتر در پایین سمت چپ منوی ائتلاف میباشد، برای ورود به منوی مورد نظر خود باید برای کلیک کردن بروی منوها دقت بیشتری داشته باشید. به تصویر زیر توجه کنید.

Anchor

 

 

تنظیمات
در این منو شما وارد بخش تنظیمات و دسترسی های ائتلاف خود میشوید، در بخش سمت راست شما به منوهای متفاوتی دسترسی دارید که تلاش میکنیم جزئیات بیشتر آنها را در این بخش در اختیار شما قرار دهیم.


 جزئیات کلی ائتلاف شما قابل مشاهده است، نبردها و تعداد اعضا بهمراه شهرهای تحت کنترل ائتلاف شما. شما همچنین میتوانید در این بخش شعار ائتلاف خود را بنویسید که توسط همه بازیکنان سرور قابل مشاهده میباشد، البته درفش ائتلاف نیز قابل ویرایش میباشد.

 منو اهدا ارتش و واحدهای ارتشی به ائتلاف، واحدهای مورد نظر خود را انتخاب کرده و به شهر مورد خود ارسال کنید.

 اعضای ائتلاف در این بخش قابل مشاهده میباشند، در ادامه توضیحات مفصل تری را در مورد اعضا و رتبه ها برای شما ارائه خواهیم داد تا شما با تعیین رتبه ها برای اعضای ائتلاف نیز آشنایی داشته باشید. 

 تحقیقات ائتلاف شما، در این بخش شما به تحقیقات ائتلاف دسترسی دارید، مانند بخش اعضای ائتلاف، توضیحات مفصل تر در ادامه این بخش آموزش در مورد تحقیقات ائتلاف به شما ارائه خواهد شد.

 اهدا منابع به ائتلاف، اهدا منابع به ائتلاف رمز قدرتمند شدن ائتلاف شما میباشد. بدون اهدا منابع از سوی بازیکنان، حضور در یک ائتلاف هیچ سودی برای شما ندارد، با اهدا منابع شما میتوانید ائتلاف خود را پیشرفته تر کرده و در نهایت از مزایای آن استفاده کنید.

 لاگ و اطلاعات مربوط به ائتلاف در این منو موجود میباشند، مانند دو بخش پیشین (اعضاء و تحقیقات)، این بخش نیز در ادامه با جزئیات بیشتر خدمت شما ارائه خواهد شد.

 

توضیحات تکمیلی در مورد منوهای بالا

در این بخش توضیحات بیشتری را در مورد اعضای ائتلاف خدمت شما ارئه میگردد. 

 

 اعضای ائتلاف:

در این بخش شما میتوانید نقش و رتبه امپراتوران در ائتلاف را تعیین کنید. در زیر بهمراه تصاویر جزئیات بیشتر در اختیار شما قرار میگیرد. 

1. بروی منو اعضا کلیک کنید (تصویر بالا)

2. سپس بروی منو رتبه ها کلیک کنید، منو رتبه ها در بالا سمت چپ به این شکل میباشد  

3. با کلیک کردن بروی این منو وارد منوی جدیدی میشوید که اعضاء ائتلاف را شامل میگردد، در این تصویر نام موسس ائتلاف و امپراتور دیگری نمایش داده شده است، رتبه بازیکن بطور پیش فرض "عضو تازه" میباشد. شما باید برای دادن دسترسی های مورد نظر خود به این بازیکن بروی منو رتبه جدید +  کلیک کنید. 
به تصویر زیر دقت کنید

4. با کلیک کردن بروی این منو، شما وارد بخش ویرایش رتبه میگردید. در این بخش شما باید نام رتبه را انتخاب کنید، نام رتبه میتواند به دلخواه شما باشد، یک نام برای رتبه مورد نظر خود تعیین کنید. 
نکته:
انتخاب رتبه ها میتواند بسیار حیاتی باشد، هر رتبه دارای دسترسی های خاص میباشد، بنابراین با انتخال نام مناسب و شفاف، دسترسی ها را باید برای آن رتبه تعیین کنید، یک رتبه میتواند به چندین بازیکن داده شود و شما نیازی به دادن رتبه و دسترسی جدید به همه اعضاء ائتلاف خود ندارید، بنابراین یک نام و دسترسی ها کلید صرفه جویی در وقت میباشد. 

پس از انتخاب نام، شما باید دسترسی های آن رتبه را تعیین کنید.

دسترسی ها دارای چهار شاخه به شرح زیر میباشند:
الف: مزیت های ارتشی
ب: مزیت های مدیریتی
ج: مزیت های اقتصادی
د: اطلاعات و جزئیات

در هر یک از این منوها شما باید دسترسی موردنظر خود را برای آن رتبه تعیین کنید، بدین شکل عضوی که این رتبه را دریافت میکند، به منوهای موردنطر شما دسترسی خواهد داشت، پس از تعیین دسترسی ها بروی ذخیره کلیک کنید. در تصویر زیر بطئر خلاصه تنظییمات را مشاهده خواهید کرد.

5. پس از کلیک کردن بروی ذخیره شما باید آن رتبه را به عضو موردنظر خود بدهید، به منو اعضا بروید، بروی منوی تنظیمات جلوی نام آن عضو کلیک نید و بروی تنظیم رتبه سپس کلیک کنید. رتبه را انتخاب کرده و ذخیره کنید. به تصویر زیر دفت بفرمایید.

پس از اهدا رتبه عضو مورد علاقه خود، دکمه ذخیره را کلیک کنید و سپس تصویر زیر را بهمراه رتبه جدید برای بازیکنی که انتخاب کرده اید در لیست اعضاء ائتلاف نمایش داده میشود. به تصویر زیر دقت کنید.

نکته:
رتبه ها میتوانند توسط شما در رده بندی رتبه ها بالا و پایین برده شوند، بطور مثال اگر تصویر بالا رتبه "نائب رئیس ائتلاف" پایین تر از عضو تازه میباشد، میتوانید با بردن موس بروی آن رتبه و پیکان های بالا و پایین، آن را گرفته و بالا پایین ببرید. توجه داشته باشید تنها رتبه موسس نمیتواند کاهش بیابد و به پایین منتقل شود.