جستجو

بخش آموزش - امپراطوری های جاوید

انتخاب بازی

قوانین و مقررات بازی

ثبت نام در پرتال و سرور بازی
 
ایمیلی که برای ثبت نام استفاده می‌شود باید یک ایمیل شخصی بوده و تنها فرد ثبت نام کننده باید به آن آدرس دسترسی داشته باشد. استفاده از ایمیل مشترک، ایمیل‌هایی که تاریخ انقضا دارند مجاز نیست.
 
فردی که به ایمیل ورود به پرتال دسترسی دارد از نظر مدیریت بدون هیچ قید و شرطی صاحب اکانت به حساب می‌آید. 
 
درصورتیکه ایمیل وارد شده غیر واقعی و صوری باشد، بازیکن میتواند تنها یکبار ایمیل را تغییر دهد. برای تغییر ایمیل باید وارد پرتال شده، سپس ویرایش پروفایل و ایمیل خود را تغییر دهید. 

در صورت از دست دادن رمز عبور، تنها راه بازیابی استفاده از گزینه فراموشی رمز عبور میباشد و اگر ایمیل حقیقی نباشد، کاربر اکانت خود را از دست خواهد داد.
 
نام کاربری انتخاب شده در سرور بازی نباید مغایر با قوانین باشد و استفاده از الفاظ رکیک و توهین آمیز در نام کاربری خلاف میباشد و منجر به مسدودیت حساب کاربری افراد متخلف میگردد.
 
 
به اشتراک گذاری اطلاعات ورود
 
صاحب اکانت نمی‌تواند اطلاعات ورود خود را به بازیکن دیگر در پرتال بدهد. بازیکنان مسئول انتخاب رمز عبور غیرقابل پیش بینی برای دیگران بازیکنان پرتال هستند. استفاده از رمز عبور ساده مطلقا پیشنهاد نمیشود.
 
عدم توجه به موارد بالا و به اشتراک گذاری اطلاعات ورود، مصداق مولتی بودن میباشد و بازیکن تا پایان سرور از ادامه بازی در آن سرور محروم میگردد.
 
تیم مدیریت هر یک از بازی ها هیچ مسئولیتی در قبال خسارات وارده به اکانت افرادی که اطلاعات ورود خود را در اختیار دیگران گذاشته اند ندارد.
 
 
 
جانشینی
 
طبق قوانین بازی امپراطوری های جاوید هر بازیکنی حق داشتن دو جانشین برای اکانت خود را دارد.
 
تنها راه سرکشی و رسیدگی به حساب کاربری بازیکنان در بازی از طریق جانشینی میباشد.
 
تمامی  IP ها و اکانت ها بطور خودکار توسط سیستم و بطور تصادفی توسط ادمین های بازی چک میشوند و در صورت مشاهده هرگونه تشابه که بغیر از جانشینی باشد، تمامی حسابهایی که از آن IP استفاده میکردند تا پایان سرور مسدود خواهند شد.
 
در صورت مشاهده موارد این چنینی و مسدودیت حسابها، تیم مدیریت هیچ توجیه و توضیحی را قابل قبول نمیداند.
 
بازیکنی که جانشینی خود را به بازیکن دیگر میدهد، بطور مستقیم مسئول اعمال جانشین خود در بازی میباشد. در صورت تخلف جانشین، حسابی که تخلف را مرتکب شده است با جریمه روبرو میگردد. مواردی مانند ارسال پیام توهین آمیز به سایر بازیکنان منجر به مسدود شدن حسابی میشود که پیام از آن ارسال گشته است.
درصورتیکه بازیکنی که شما به آن جانشینی داده اید مولتی اکانت باشد، اکانت شما نیز بدلیل تشابه IP با اکانت های مولتی مسدود میگردد، مدیریت در زمان مسدودیت اکانت های مولتی هیچ توجهی به تخلف جانشین شما نخواهد داشت و شما همانطور که پیشتر نیز به آن اشاره شده بود، بطور مستقیم مسئولیت تخلفات جانشین خود را خواهید داشت و همه اکانتهای مولتی از سوی مدیریت مسدود میگردند.
 
در زمان ارسال دعوتنامه جانشینی، به سطح دسترسی کاربر جانشین به منوها توجه لازم را بکنید.
مدیریت هیچگونه مسئولیتی در قبال تخلفات جانشین شما ندارد. 

هرگونه تخلف جانشین شما منجر به مسدودیت اکانت شما میگردد

 
تیم مدیریت بازی به هیچ وجه مسئولیتی در برابر سواستفاده جانشین از حساب کاربری ندارد و اگر بطور مثال بازیکن جانشین همه ارتش را منحل کند، بازیکن را از اتحاد خارج کند و یا اینکه اعتبارات صاحب حساب را خرج کند، مسئولیت این اعمال مستقیما بر عهده صاحب حساب کاربری میباشد.
 
 
 
استفاده از یک کامپیوتر و یا یک اشتراک اینترنت
 
استفاده از یک کامپیوتر درصورتیکه افراد در یک خانواده باشند مجاز میباشد. در این شرایط این افراد حق گرفتن و دادن جانشینی به هیچ بازیکن دیگری در بازی را ندارند و در صورت مشاهده این مورد، همه حساب ها بدون اخطار قبلی مسدود میگردد.
 
بازیکنانی که در مجتمع های مسکونی از یک اشتراک اینترنت استفاده میکنند نیز موظف به اعلام این موارد به تیم مدیریت هستند.
 
همه بازیکنانی که شامل مورد اخیر میشوند، موظف هستند که این مورد را با توضیحات کامل و نام های کاربری که از یک کامپیوتر و یا از یک اشتراک اینترنت استفاده میکنند برای تیم مدیریت ارسال کرده و تیم مدیریت شماره ای در اختیار آنها قرار میدهد. در صورت مسدودیت توسط سیستم، در فیدبکی جداگانه شما باید با توضیحات کافی این شماره را در اختیار مدیریت قرار دهید و پس از بررسی گزارش قبلی و نام های کاربری ذکر شده در آن گزارش، تنها حساب هایی که به اطلاع مدیریت رسیده بودند رفع مسدودیت میگردد. توجه داشته باشید حداکثر تعداد اکانتی که میتواند از یک اشتراک اینترنت استفاده کند سه اکانت میباشد. 
کاربرانی که قصد استفاده از این سرویس و تبصره دارند باید متن زیر را خوانده و برای مدیریت در گزارشی جداگانه متن را کپی کرده و جاهای خالی را با اکانتهای مورد اشاره که با آنها از یک اینترنت و یا کامپیوتر استفاده میکنند ارسال کنند. بدون ارسال این متن، کدی در اختیار کار قرار نمیگیرد و تنها پیامی مبنی بر خواندن قوانین برای شما ارسال میگردد.
 
متن ارسال پیام برای اطلاع رسانی در مورد استفاده بیش از یک اکانت از یک اشتراک اینترنت و یا کامپیوتر
(
شما باید همه متن سبزرنگ را کپی و برای ادمین در گزارشی با تیتر "بازی از اینترنت مشترک" ارسال کنید)
 
 • سلام
  اینجانب قوانین موجود در بخش آموزش بازی را خوانده و تعهد میدهم براساس قوانین از دادن و یا قبول جانشینی در بازی خودداری کرده و تنها دو اکانت مورد اشاره در این گزارش با اکانت اینجانب تشابه IP داشته باشند. 
  اکانت من:  
  اکانت اول:  
  اکانت دوم:  
  با توجه به قوانین تعهد میدهم که تنها از گزینه ورود به اکانت خود استفاده کرده و از ورود به هر اکانت دیگری در سرور بازی و پرتال خودداری کنیم. 
  در صورتیکه مدیریت در هر زمانی اکانت را چک کند و با هر اکانتی بجز موارد مورد اشاره در بالا تشابه IP وجود داشته باشد، مدیریت حق دارد بدون اخطار قبلی همه اکانتها را تا پایان سرور مسدود کرده و اینجانب هیچ حق اعتراضی را برای خود قائل نمیدانم.
  از مدیریت درخواست میکنم که با توجه به خواندن و قبول قوانین استفاده از بیش از یک اکانت از اشتراک اینترنت و یا کامپیوتر، کد را در اختیار بنده قرار دهد. 
متن ارسالی در این پیام از بخش آموزش بازی به آدرس زیر کپی شده است: 
 
 
 
 
 
استفاده از برنامه ها، کدها و اسکریپت
 
استفاده از هرگونه اسکریپت و بات در بازی که بصورت اتوماتیک عمل می‌کنند، خلاف قوانین بازی است. در صورت مشاهده، حساب کاربری فرد متخلف بدون اخطار قبلی مسدود میگردد.
 
 
 
باگ، استفاده از باگ و گزارش باگ 
 
استفاده از باگ بازی بدون هیچ قید و شرطی منجر به مسدودیت کامل فرد خاطی میگردد. بازیکنان موظف هستند که باگ بازی را با توضیحات کامل به تیم مدیریت گزارش کنند و تیم مدیریت نیز برای بازیکنانی که همکاری لازم را با ادمین داشته است پاداش هایی را در نظر خواهد گرفت.
 
ارسال لینک های آلوده، تبلیغاتی و ترغیب بازیکنان برای خرید و یا کلیک کردن بروی لینکها برای منافع شخصی خلاف قوانین بوده و منجر به مسدود شدن حساب کاربری فرد متخلف بدون اخطار قبلی میگردد.
 
بازیکنانی که پیام هایی با این محتوا را دریافت میکنند، مسئول گزارش پیام ها از طریق منوی گزارش پیام در بالای پیام دریافتی هستند. تیم مدیریت هیچگونه مسئولیتی در قبال از دست رفتن اکانت بازیکنان پس از کلیک کردن بروی لینکهای آلوده و برنامه های هک اکانت ندارد. با گزارش این پیامها به تیم مدیریت، شما به تیم مدیریت کمک میکنید که جلوی سواستفاده این افراد گرفته شود و  بازیکن ارسال کننده بدون اخطار قبلی و بدون قید و شرط مسدود خواهد شد.
 
درصورت استفاده هر فردی از باگ بازی، تیم مدیریت بعنوان تصمیم گیرنده نهایی حق اعمال نظر خود را محفوظ میدارد و براساس شرایط بازی و نوع تخلف با بازیکن یا بازیکنان متخلف برخورد میکند.
 
هرگونه رفتاری در بازی و پرتال که موجب برهم زدن نظم بازی گردد از سوی مدیریت با مسدودیت جریمه میگردد، اگر بازیکنی خود را بجای مدیریت در بازی حا بزند و دیگر بازیکنان را تهدید به مسدودیت کند، اگر بازیکنی پیامی مبنی بر اهدا منابع به اکانت مدیریت بکند، ادعای مولتی اکانت بودن و تهدید توسط اکانت های متععدد در بازی، اگر بازیکنی ادعای استفاده از باگ داشته باشد (حتی اگر این مورد صحت نداشته باشد) مدیریت اکانت بازیکنی که نظم بازی را برهم زده باشد مسدود میکند. 
 
مدیریت مسئولیتی در قبال پرداختهای خارج از محدوده پرداختها برای الماس که تنها از طریق منوی رسمی خرید در پرتال انجام میگیرد ندارد، بدین معنی که اگر کاربری برای سرویس، باگ و یا هر مورد دیگری در پرتال پرداختی به فردی داشته باشد، مدیریت مسئولیتی در قبال آن ندارد. مواردی مانند خرید باگ، شارژ اکانت و غیره شامل این مورد میگردد. مدیریت به هیچ وه مسئولیت پیگیری این موارد را ندارد و بازیکنان باید توجه داشته باشند که مسئولیت هزینه های پرداختی از دست رفته با خود آنها میباشد.
 
 
نکته
مدیریت مسئول هیچ پرداختی که خارج از منوی پرداخت رسمی پرتال انجام بپذیرد نیست
 
 
 
خرید و فروش حساب کاربری در بازی
 
هر گونه خرید و فروش حساب کاربری که در آن پول واقعی رد و بدل شود و یا پیشنهاد دریافت پول در ازای واگذاری حساب کاربری انجام گیرد باعث مسدودیت حساب کاربری بازیکنان خاطی میگردد. واگذاری اکانت بدون دریافت پول نیز شامل این قانون میگردد.
خرید و فروش الماس در بازی ممنوع میباشد. تنها راه خرید استفاده از منوی خرید الماس در بالای صفحه ایالت و منوی خرید اعتبار در پرتال میباشد. کاربر متخلف مسدود میگردند.
 
در صورت مشاهده این موارد، همه حسابهای کاربری مسدود خواهند شد.
 
 
 
مسدودیت ها و جریمه ها
 
اگر تخلفی از سوی بازیکنی صورت بگیرد، و مسدودیتی شامل حال بازیکنان متخلف شود، تیم مدیریت هیچ مسئولیتی در قبال خسارات ناشی از مسدودیت نخواهد داشت.

نوع مسدودیت توسط ادمین بنا بر تخلف انجام شده تعیین میگردد و ادمین مرجع تعیین جریمه و برای تخلفات بازیکنان است و بازیک مسدود شده حق هیچگونه اعتراضی را نسبت به نوع جریمه و مسدودیت های محتلف ندارد.
 
منابع، ساختمان‌ها و ارتش از دست رفته بر اثر مسدودیت غیر قابل جبران میباشد و جزئی از جریمه بازیکنان متخلف محسوب میگردد.
 
اگر حساب کاربری بازیکنی درصورت وجود مشکل فنی در بازی و بررسی مدیریت مسدود شود، هیچگونه حمله ای به ان حساب کاربری انجام نخواهد شد و مسلما خسارتی از سوی بازیکنان دیگر نخواهد دید.
 
همه بازیکنان در برابر قوانین یکسان هستند و هیچ تفاوتی بین بازیکنان پرداختی و دیگر بازیکنان وجود نخواهد داشت.
 
در صورت مسدودیت بازیکن حق ارسال فیدبک و گزارش به مدیریت را خواهد داشت و میتواند بطور شخصی پیگیر موضوع حساب کاربری خود باشد. گزارش ها و فیدبکهای ارسالی به زبان فارسی و با حروف فارسی نوشته شود و دارای توضیحات کافی باشند. ادمین ها می‌توانند از خواندن و پاسخگویی به نامه‌هایی که فاقد شرایط فوق باشند، امتنا کنند.
مدیریت بازی و پرتال حق مسدود کردن اکانت های موجود در بازی را به هر دلیلی برای خود محفوظ میدارد، تشخیص تخلفات تنها بر عهده مدیریت میباشد و بازیکنان حق هیچگونه اعتراضی را نخواهند داشت. مدیریت مرجع تایید تخلفات و برخورد با متخلفین در بازی میباشد. برخورد با متخلفین از سوی مدیریت هیچگونه محدودیتی ندارد.
 
توجه: 
تیم مدیریت و ادمین بازی به هیچ وجه اطلاعاتی درباره دلیل مسدودیت در اختیار کسی جز صاحب اکانت قرار نخواهد داد. 
 
 
اگر بازیکنی به حساب کاربری خود دسترسی ندارد، بلاک شدن اکانت، این بازیکن موظف میباشد با ایمیلی که در زمان ثبت نام آنرا در فرم ثبت نام وارد کرده است، ایمیلی به آدرس: 
 
 
ارسال کرده و توضیحات کامل در مورد اشکال بوحود آمده را ارائه دهد و تیم مدیریت و یکی از مدیران بازی مسئولیت رفع مشکل را بر عهده خواهد گرفت. 
از نظر تیم مدیریت بازیکنی صاحب حساب کاربری است که به ایمیل زمان ثبت نام دسترسی داشته باشد.
 
 
 
توهین به کاربران بازی
 
کاربران اجازه توهین به کاربران دیگر را چه از طریق پیام خصوصی، انجمن و یا پروفایل خود ندارند.
 
جریمه پیام توهین آمیز برای بار اولی یک روز محرومیت از ارسال پیام خصوصی، بار دوم یک هفته و بار سوم تا پایان سرور بازیکن متخلف از ارسال پیام خصوصی در بازی محروم میگردد.
 
اصرار بر ارسال پیام توهین آمیز منجر به مسدودیت حساب کاربری فرد ارسال کننده میگردد.
 
توهین های قومیتی خلاف قوانین پرتال میباشند و بازیکنان خاطی براساس تصمیم مدیریت مسدود خواهند شد.
 
کاربران موظف به رعایت قوانین جاری کشور جمهوری اسلامی ایران هستند و هر عملی که براساس قوانین جاری کشور تخلف محسوب میگردد، در پرتال نیز عملی خلاف میباشد.
 
 
گفتگو درباره اشخاص حقیقی و حقوقی، مسائل خلاف امنیت کشور، مسائل خلاف عفت عمومی، مباحث سیاسی و مذهبی، آموزش هک و استفاده از برنامه های تحت کپی رایت که به هر شکل و گونه ای توسط مدیریت خلاف تشخیص داده شود، منجر به مسدودیت دائم و غیر قابل بازگشت حساب های کاربری کاربران متخلف میگردد.
 
برقراری تعادل در پرتال و بازی ها به همکاری نزدیک بازیکنان محترم و مدیریت نیاز دارد. بنابراین با ارسال گزارش های به موقع و کافی، از ضایع شدن حقوق خود و دیگران در بازی جلوگیری کنید و تیم مدیریت نیز مسئولیت برخورد با کاربران متخلف را بر عهده دارد.
 
 
توهین به مدیریت بازی
 
کاربران موظف هستند که در زمان ارسال فیدبک و گزارش اشکال، تنها مشکلات خود را مطرح کنند و از هرگونه توهین به مدیریت پرهیز کنند.
استفاده از الفاظ نامناسب و توهین آمیز، تهمت و افترا به مدیریت منجر به مسدودیت مقطعی و در صورت اصرار کاربر، مسدودیت دائم او خواهد شد.
 
تیم مدیریت از پاسخگویی به گزارش های اینچنینی معذور است. پاسخی بطور خودکار برای چنین گزارش هایی ارسال میگردد و بازیکن در جریان دلیل عدم پاسخگویی مدیریت قرار میگیرد.
 
 
 
 
 - تیم مدیریت بازی امپراتوری های جاوید