جستجو

بخش آموزش - امپراطوری های جاوید

انتخاب بازی

آموزش

 

خودآموز بازی

 

این خودآموز به بازیکنان تازه کار آموزش های ابتدایی بازی را برای شروع توسعه ایالت آنها میدهد. این خودآموز با نشان دادن ویژگی های بازی به بازیکنان کمک میکند که با وظایف خود آشنایی پیدا کنند و در برابر انجام وظایف خود پاداش دریافت کنند.

در نهایت بازیکن باید طبق همین روال به بازی خود ادامه بدهد.

 

 

در این مرحله برای آموزش 23 وظیفه وجود دارد:

 

چوب بری
چوب از منابع مهم امپراطوری است. برای ساخت چوب بری شما باید روی تالار شهر کلیک کنید. بخاطر داشته باشید که تمامی ساختمانها در تالار شهر ساخته میشوند.
 
وظیفه: ساخت چوب بري 1
 

 

کارگران

شما از جمعیت بیکار خود چیزی دریافت نمیکنید. اگر قصد دارید چوب تولید کنید، میتوانید برای چوب بری خود کارگر استخدام کنید. برای انجام اینکار روی ساختمانی که ساخته اید کلیک کنید. اینجا شما میتوانید تمامی جمعیتی را که استخدام کرده اید مدیریت کنید. 
 
 
وظیفه: استخدام کارگر برای چوب بري
 

 

 
دو ساختمان یکی پس از دیگری
برای ساخت پایه های یک امپراطوری قدرتمند، شما به سنگ و آهن نیاز دارید. سنگ منبع اصلی ساخت دژ و آهن برای ساخت ساختمان های دیگر، ارتش و ابزار آن  بکار میرود. با توجه به حساب کاربری پرمیومی که شما دارید، میتوانید ساخت و ساز را شروع کنید. برای ساخت و ساز بر روی تالار کلیک کنید.
 
 
 وظیفه: معدن سنگ 1  و  معدن آهن 1 بسازید

 
 
 

توجه: برای انجام این کار همانند چوب بری عمل کنید

 

کارگران

شما از جمعیت بیکار خود چیزی دریافت نمیکنید. اگر قصد دارید سنگ و آهن تولید کنید، میتوانید برای معدن سنگ و معدن آهن خود کارگر استخدام کنید. برای انجام اینکار روی ساختمانی که ساخته اید کلیک کنید. اینجا شما میتوانید تمامی جمعیتی را که استخدام کرده اید مدیریت کنید. 
 
 
وظیفه: استخدام کارگر برای معدن سنگ و معدن آهن
 

پیام

شما با بازیکنان واقعی در امپراطوری آنلاین بازی میکنید. شما میتوانید از طریف پیام های شخصی با آنها ارتباط برقرار کنید. در قست بالای صفحه شما میتوانید نشانگر پیام خصوصی را پیدا کنید. هم اکنون من برای شما یک پیام خصوصی ارسال کردم عالیجناب، لطفا آنرا بخوانید تا ادامه دهیم. 
 
 
وظیفه: خواندن پیام خصوصی که الان دریافت کرده اید
 

 

همسایگان

 

امپراطوری های زیادی در اطراف شما هستند ارباب من. شما دوستان و متحدین جدید و همچنین دشمنان تازه ای را در میان آنها پیدا خواهید کرد. نقشه را باز کنید و همسایگان خود را بهتر بشناسید.
 
نقشه جهانی را باز کنید
 

 

 
 
اقتصاد پایدار
گسترش و ساخت و ساز ساختمانهای امپراطوری هیچوقت نباید متوقف شود. چوب بری، معدن سنگ و معدن آهن خود را تا مرحله 4 ارتقا دهید. توجه داشته باشید که برای شروع تولیدات باید تمامی جمعیت خود را استخدام کنید. 
 
 
وظیفه: چوب بري 4، معدن آهن 4، معدن سنگ 4 بسازید و همه جمعیت را استخدام کنید
 

 

اضافه ها

برای آسان تر رسیدن به صدر، ما چند پرداخت اضافه برای شما در نظر گرفتیم. شما میتوانید آنها را در منو پرمیوم و اضافه ها پیدا کنید. با استفاده از الماسی که قبلا به شما داده بودم، شما میتوانید تولیدات 10 ساعت گذشته امپراطوری خود را دریافت کنید.
 
 
وظیفه:  دریافت تولیدات 10 ساعت
 

 

 

 
قیمت ها
شما میتوانید از میزان مورد نیاز منابع برای ساختمانها در لیست ساختمان ها مطلع گردید. در حال حاضر ببینید به چه میزان سنگ برای ساختن دژ نیازمند هستید، شما میتوانید دژ را در زبانه نظامی و در تالار شهر پیدا کنید. 
 
 
وظیفه: سنگ موردنیاز برای ساختن مرحله مورد نظر دژ را بنویسید
 

 

 
 
گسترش چوب بری
توسعه چوب بری خود را تا رسیدن به مرحله 5 ادامه دهید . در این حالت شما میتوانید راه ساختن اولین دژ خود را هموار کنید. چوب منبع مهمی در ساختار اولیه امپراطوری شماست. با استفاده از دکمه ساخت فوری، زمان ساخته شدن ساختمان ها را کاهش دهید.
 
 
وظیفه: ساختن چوب بري 5

 

توجه: همانند مراحل گذشته عمل کنید

 

دژ

دژ مرکز اداری و نظامی هر ایالت است. دژ محل نگهداری و ذخیره کردن منابع و همچنین پادگان سربازان میباش هرچقدر دژ شما بزرگتر باشد، منابع بیشتری را میتوانید ذخیره کنید. هر مرحله افزایش دژ میزان ذخیره سازی منابع را %10 افزایش میدهد. 
 
وظیفه: ساختن دژ 1 

 

پروفایل

در امپراطوری آنلاین شما با هزارن بازیکن واقعی رقابت میکنید. شما میتوانید پیشرفت خود را از صفحه مشخصات خودتان و پیشرفت دیگر بازیکنان را از صفحه رده بندی بازی پیگیری کنید. پیشرفت بسوی صدر بسیار دشوار است. امتیازات فعلی خود را در صفحه مشخصات خود پیدا کنید و ببینید.
 
 
وظیفه: امتیازات بدست آورده خود را تا بدین لحظه بنویسید
 

 

 

تنظیم مالیات

طلا تنها منبع امپراطوری میباشد که شما نمیتوانید تولید کنید. طلا بصورت مالیات و روزانه از جمعیت شاغل دریافت میشود. شش مرحله میزان مالیاتی نشان دهنده طلای دریافتی از 100 کارگر در هر ساعت میباشد. هرچه کارگر بیشتری استخدام کنید، طلای بیشتری را در خزانه داری ذخیره میکنید. توجه داشته باشید که هر چقدر میزان مالیات را بالاتر ببرید، میزان رضایتمندی کاهش میابد.

 

وظیفه: تنظیم مالیات کم

 

جمعیت منبع اصلی امپراطوری شماست عالیجناب. هرچقدر راضی تر باشند، شانس مهاجرت ، کاهش تولیدات و حتی جدایی ایالت کمتر خواهد بود. برای این موضوع تلاش کنید که میزان رضایتمندی روزانه آنها را تامین کنید. برای کمک کردن به افزایش +2 رضایتمندی در هر 24 ساعت شما میتوانید معبد [1] بسازید.
 
 
وظیفه: ساخت معبد 1
 

به تالار شهر بروید و معبد را ارتقا دهید.

 

مراقبت از افراد شما

افراد شما به محیط آرام و راحت و همچنین آموزش نیاز دارند. هر دو این موارد بطور یکسان اهمیت دارند. خانه ها برای سکونت افراد ایالت و مرکز تحقيقات برای ارتقا دانش جمعیت اهمیت دارند. زمانی که جمعیت به مرز پر کردن تمامی خانه ها رسید، رشد جمعیت متوقف میشود. همانند شرایطی که در حال حاضر اتفاق افتاده است برای شما. برای این منظور و خانه هایی بیشتری بسازید و مکان بیشتری را برای روستاییان فراهم کنید. کار را شروع کنید!
 
 
وظیفه: ساخت خانه 5 و مرکز تحقيقات 1
 

 

انبار دژ

اینجا مکانی است که میتوانید منابع خود را  بدون خطر ذخیره کنید. در زمانی که شما در زیر حمله دشمن هستید، انبار دژ شما بنابر مرحله ای که دارد بطور خودکار منابع شما را پنهان کرده و از دسترس دشمن خارج میکند. به ساخت انبار دژ خود را تا بالاترین مرحله ادامه دهید. همچنین انبار دژ یکی از تشکیلات دفاعی است. با کلیک کردن روی برج کوچک زیر دژ میتوانید به آن دسترسی پیدا کنید. 
 
 
وظیفه: ساخت انبار دژ 1
 

 

 
آکادمی نظامی
آکادمی نظامی افسران و ماموران کارکشته تعلیم میدهد. آکادمی میزان تعداد حمله های فرستاده شده و تعداد گروه هایی را که میتوانید ترمین دهید را تعیین میکند. هرچقدر مراحل بالاتر باشد، بهتر است. 
 
 
وظیفه: تحقیق آکادمی نظامی 1
 

 

 
تحقیقات نظامی
تحقیقات ارتش کلید ایجاد یک ارتش هستند. پیشنهاد میکنم با محدوده حمله شروع کنیم. این تکنولوژی به محدوده تیراندازي ساختمانها و همچنین افزایش اثر کمانداران کمک میکند. همچنین این مرحله پیش نیاز دعوت از کمانداران سنگین و خبره است. 
 
 
وظیفه: تحقیق محدوده حمله 1
 

به ساختمان مرکز تحقیقات بروید و تحقیق مربوطه را کلیک کنید.

 

سربازخانه

شما تمامی سربازان خود را در پادگان آموزش میدهید. برای هر واحد، پادگان متفاوتی وجود دارد. در حال حاضر که شما تحقیق محدوده حمله را دارید، شما اجازه دارید که ميدان تيراندازي را بسازید. هر مرحله از پادگان میتواند تعداد سربازانی را که آموزش میبینند را افزایش دهد. توجه داشته باشید که زمان آموزش سربازان به نوع واحد آنها بستگی دارد. شما میتوانید پادگان خود را در تالار شهر و زبانه نظامی پیدا کنید. 
 
 
وظیفه: ساخت ميدان تيراندازي 1
 

بروی میدان تیراندازی برای ساخت آن کلیک کنید

 

 
آموزش سربازان
اشتغال سربازان مرحله بعد ساخت یک ارتش است. زمانیکه روی پادگان در روستای خود کلیک کنید، قسمت پایین سمت چپ، شما میتوانید سربازان استخدامی را ببینید. مطمئن شوید که جمعیت بیکار برای ارسال به پادگان به اندازه کافی دارید، شما برای آموزش سربازان به منابع نیز نیاز دارید
 
 
وظیفه: آموزش 25 کماندار 
 

 

 

برای اتمام آموزش کمانداران ما باید 7 ساعت صبر کنیم، در اینجا ما سربازان شما را بسیار سرعتر آموزش میدهیم تا مراحل آموزش با سرعت بیشتری پیش بروند. طبق تصویر عمل کنید.

 

 

پادگان

سیستم دفاعی دژ شما یکی از موارد اولیه ای است که باید مورد نظر شما قرار بگیرد. با استقرار سربازان در پادگان میتوانید اینکار را انجام بدهید. ظرفیت پادگان شما بستگی به مرحله دژ شما دارد. همانطور که بعدا خواهید دید، کمانداران بهترین انتخاب پادگان دژ هستند. 
 
 
وظیفه: همه کمانداران را در پادگان جمع کنید
 
 
برای اینکار روی دژ کلیک کنید
 

 

 

در اینجا ما به پایان آموزش رسیدیم. شما 3 روز حساب پرمیوم را بعنوان پاداش نهایی دریافت میکنید