جستجو

بخش آموزش - امپراطوری های جاوید

انتخاب بازی

متداول ترین سوالات

ایمیل خود را اشتباه وارد کردم، چگونه آنرا تغییر دهم؟

پس از ثبت نام در پرتال شما وارد پرتال میشوید، پیامی در بالای صفحه به شکل زیر برای شما به نمایش در می آید:

در صورتیکه شما ایمیل خود را اشتباها وارد کرده باشید، باید به لینک زیر بروید:

http://gamgos.net/Profile/ChangeEmail

ایمیل خود را به ایمیل صحیح و واقعی خود تغییر دهید.

 

در پرتال ثبت نام کرده ام ولی نمیتوانم بازی کنم، دلیل آن چیست؟

شما پس از ثبت نام در پرتال باید ایمیل خود را تایید کنید. پس از تایید ایمیل باید در بازی مورد نظر خود نیز ثبت نام کنید. حساب پرتال مانند یک اکانت عمومی برای دسترسی به همه بازیها میباشد. بنابراین برای شروع بازی مورد نظر خود به صفحه آن بازی بروید، یک نام کاربری غیرتکرار بین 4 تا 10 کاراکتر انتخاب کرده و بازی را آغاز کنید.

 

چگونه بازی کنم؟

برای شروع بازی شما میتوانید به بخش آموزش آن بازی مراجعه کنیئ. از منوی بالای بازی و یا مستقیما در بخش آموزش میتوانید نحوه شروع بازی ها را مشاهده کنید. 

البته توچه داشته باشید که در شروع همه بازیها شما دارای آموزش اولیه در بازی هستید، با طی مراحل آموزش، شما میتوانید با مهمترین و اساسی ترین مسائل آن بازی آشنا گردید.

 

در بازی مشکل دارم، چطور گزارش کنم؟

با استفاده از گزارش در منوی بالای پرتال برای تیم مدیریت گزارش ارسال کنید. لطفا قبل از ارسال گزارش تلاش کنید در بخش آموزش بازی مورد علاقه خود پاسخ خود را بیابید، انجمن نیز یکی از منابع موجود برای پیدا کردن پاسخ سوالات شماست. 

قوانین ارسال گزارش را در پرتال باز یهای آنلاین Gamgos میتوانید در این لینک که توضیحات منوی بالای پرتال است مشاهده کنید.

 

من بن شدم، چکار کنم؟

شما باید از طریق گزارش اشکال با ادمین بازی در این مورد گفتگو کنید. یک گزارش اشکال با توضیحات کافی ارسال کنید.

 

رمزعبور را فراموش کرده ام، چکار کنم؟

در منوی زیرین پرتال بروی فراموشی رمزعبور کلیک کنید، ایمیل حساب کاربری خود را وارد کرده و بروی ارسال رمزعبور کلیک کنید. رمزعبور جدید برای ما ارسال میگردد.

توجه داشته باشید که تنها یکبار درخواست را ارسال کنید. سپس به ایمیل خود بروید و رمزعبور جدید را برای ورود به پرتال استافده کنید. پس از ورود به پرتال، به بخش تنظیمات حساب کاربری خود رفته و رمزعبور را به دلخواه خود تغییر دهید.

 

اکانتم دزدیده شده، چکار کنم؟ 

از نظر مدیریت فردی صاحب اکانت میباشد که به ایمیل ورود به پرتال دسترسی داشته باشد، شما هر زمانی میتوانید با بازیابی رمزعبور به اکانت خود دسترسی داشته باشید.
 

به ایمیل دسترسی ندارم، چگونه ایمیل خود را عوض کنم؟

بازیابی رمزعبور نیاز به دسترسی به ایمیل ورود شما به پرتال دارد. درصورتیکه شما به ایمیل ورود به پرتال دسترسی ندارید، مدیریت هیچگونه کمکی در این زمینه نمیتواند به شما بکند.