جستجو

بخش آموزش - امپراطوری های جاوید

انتخاب بازی

راهنمای استفاده از کد تخفیف

برای انجام خرید و استفاده از اعتبار بیشتر با خرید بسته های اعتباری، شما میتوانید از کدهای تخفیف استفاده کنید. در این بخش طریقه استفاده از کدهای تخفیف توضیح داده میشود.

به بخش خرید اعتبار بروید

بسته مورد نظر خود را انتخاب کنید، در اینجا بطور مثال بسته پنجم انتخاب میگردد، با کلیک کردن بروی بسته شما به مرحله دوم میروید و تصویر زیر را مشاهده میکنید.

کد تخفیف دریافتی خود را در جعبه مربوطه با متن (کد تخفیف) وارد کنید و بروی OK کلیک کنید، با کلیک کردن بروی دکمه OK صفحه بعد برای شما به نمایش در می آید.

در این قسمت مشاهده میکنید که بروی الماسهای دریافتی از طریق بسته بدون کد تخفیف خط کشیده شده و میزان دریافتی حدید برای شما به نمایش در آمده است. 

نکته:
در مثال بالا کد %100 در نظر گرفته شده است. بسته مورد نظر دارای 6600 الماس میباشد که 5500 الماس برای بسته و 1100 الماس پاداش خرید بسته بزرگ است. در زمان استافده از کد تخفیف شما تنها با توجه به کد مورد استفاده، تنها درصد مورد نظر از بسته بدون پاداش و درصد بزرگی بسته را دریافت میکنید.
بطور مثال در بالا همانطور که توضیح داده شده است، بسته دارای 5500 الماس میباشد که با استفاده از کد %100 شما 5500 الماس اضافه دریافت میکنید و 1100 الماس نیز پاداش خرید بسته بزرگ است که به خرید شما اضافه میگردد و شما در نهایت 12100 الماس دریافت میکنید. 

 

کد تخفیف نامعتبر و یا استفاده شده!

درصورتیکه کد تخفیفی که وارد میکنید نامعتبر باشد، خطای زیر برای شما به نمایش در می آید

کدها دارای تاریخ انقضا هستند و تنها یکبار میتوانند مورد استفاده قرار بگیرند، توجه به این نکته بسیار ضروری میباشد. 

 

در آخرین مرحله بروی بسوی پرداخت کلیک کرده و به درگاه بانک ریدایرکت شده و در آنجا خرید را تکمیل کنید.

نکات بسیار مهم

  1. شما توسط همه کارتهای بانکی ایران که عضو سیستم شاپرک هستند میتوانند خریدهای خود را از هر سه درگاه بانکی موجود در لیست انجام دهید. 
  2. برای انجام خرید شما نیاز به داشتن رمز دوم و CVV2 هستید که میتوانید آنها را با مراجعه به بانک در کمتر از چند دقیقه دریافت کنید.
  3.  نام فروشگاه اینترنتی و ارائه کننده درگاه رهنما میباشد. 
  4. پرداخت های شما همگی در درگاه بانک مورد نظر شما انجام میگیرد و میدیریت پرتال هیچگونه دسترسی به اطلاعات خرید شما نخواهد داشت، تنها مورد و گزینه ثبت شده در پرتال، شماره تراکنش شما میباشد که در صورت بروز هر مشکلی میتوانید از طریق گزارش اشکال با ارائه آن به مدیریت موضوع را به اطلاع مدیریت برسانید. 
  5. فرآیند خرید بروی درگاه های بانکی بطور معمول دارای محدودیت زمانی هستند، شما باید تلاش کنید قبل از منقضی شدن آن زمان، خرید خود را تکمیل کنید. در صورت عدم تکمیل و پر شدن و تایید اطلاعات