جستجو

بخش آموزش - امپراطوری های جاوید

انتخاب بازی

آشنایی با منو پرتال Gamgos

قبل از شروع هر یک بازی ها لازم میدانیم شما را با منوی بالای پرتال و هریک از گزینه های آن آشنا کنیم. منوی Gamgos را در زیر مشاهده میکنید. 

 

شما توضیحات و جزئیات هر یک از موارد موجود در منوی Gamgos را در زیر مشاهده خواهید کرد.

 

همه بازی ها

در اینجا شما میتوانید همه بازیهایی را که در آنها ثبت نام کرده اید مشاهده بفرمایید. همه بازیهایی که شما در آن ثبت نام کرده اید در این منو موجود میباشند. در این منو شما دو لینک مهم هر بازی یعنی انجمن و آموزش بازی را میتوانید مشاهده کنید.

 

خرید اعتبار

این منو بطور اختصاصی در بخش بعدی که شما میتوانید در سمت راست با عنوان خرید اعتبار مشاهده کنید مورد بحث قرار گرفته است.

 

منوی تنظیمات حساب کاربری شما

در این منو شما به منوهای مختلف و تنظیمات حساب کاربری خود دسترسی دارید. منوی تنظیمات کاربری، تغییر رمزعبور، تغییر ایمیل، تغییر آواتار، ارسال کد فعالسازی و اطلاعات کارت اعتباری در این منو قرار دارند.

در ادامه جزئیات هریک از این گزینه ها را برای شما شرح میدهیم.

تنظیمات کاربری

شما در اینجا میتوانید توضیحات مختصری را در پروفایل خود ثبت کنید.

 

تغییر رمزعبور

شما در این منو میتوانید رمزعبور خود را تغییر دهید. برای تغییر رمزعبور شما باید رمزعبور فعلی خود را وارد کرده و دوبار رمزعبور جدید را وارد کنید و بروی تایید کلیک کنید.

 

تغییر ایمیل

در این منو شما میتوانید ایمیل خود را تغییر دهید. همانند تغییر رمزعبور شما باید آدرس ایمیل فعلی خود را وارد کرده و دوبار آدرس جدید را وارد کنید و سپس رمزعبور خود را نوشته و بروی ذخیره تغییرات کلیک کنید. توجه داشته باشید که شما تنها یکبار میتوانید آدرس ایمیل خود را تغییر دهید. برای تغییر بیش از یکبار شما باید گزارشی مبنی بر درخواست تغییر آدرس ایمیل برای مدیریت ارسال کنید، یکی از مدیران پس از دریافت درخواست شما، امکان تغییر دوباره آدرس ایمیل را برای شما فعال خواهد کرد.

 

هشدار بسیار مهم:

در مواردی مشاهده شده است که کاربران اطلاعات ورود خود را در اختیار دیگر بازیکنان قرار میدهند و کاربری که اطلاعات ورود را دارد در این قسمت اقدام به تغییر آدرس ایمیل میکند و علنا کنترل حساب کاربری بازیکن را در اختیار میگیرد. از نظر مدیریت کاربری صاحب حساب کاربری است که به ایمیل حساب کاربری دسترسی داشته باشد. بنابراین برای جلوگیری از سواستفاده از حساب کاربری خود، به هیچ وجه اطلاعات ورود خود را در اختیار دیگر کاربران قرار ندهید. تیم مدیریت مسئولیتی در قبال از دست رفتن حساب کاربری شما ندارد. 

 

تغییر آواتار

شما میتوانید در اینجا آواتار خود را در پرتال عوض کنید. توجه داشته باشید که استفاده از تصاویر حاوی مسائل جنسی، توهین به افراد حقیقی و حقوقی، توهین به ادیان، توهین قومیتی و کودک آزاری و بطور کلی همه تصاویر خلاف عرف جامعه و خلاف قوانین کشور جمهوری اسلامی ایران باعث مسدودیت حساب کاربری بازیکن متخلف میگردد. تیم مدیریت حق مسدودیت چنین کاربرانی را بدون اخطار قبلی برای خود محفوظ میدارد.

 

ارسال کد فعالسازی

این منو در دوحالت برای شما قابل دسترسی است. اگر شما تازه ثبت نام کرده اید و کدفعالسازی را در ایمیل خود دریافت نکرده اید، میتوانید به این منو مراجعه کنید و بروی ارسال دوباره کد فعالسازی کلیک کنید، کد فعالسازی برای شما ارسال میگردد. در این جالت شما این منو را به شکل زیر مشاهده میکنید.

 

در صورتیکه حساب کاربری شما فعال شده است، با مراجعه به این منو شما تصویر زیر را مشاهده خواهید کرد.

در این حالت شما نیازی به این منو ندارید و همانطور که در مشاهده میکنید پیامی مبنی بر فعال شدن این حساب کاربری برای شما به نمایش در آمده است.

 

جزئیات کارت اعتباری

 

این فرم برای کاربرانی است که توسط کارتهای اعتباری خرید میکنند. با پرکردن این فرم دیگر شما نیازی به وارد کردن اطلاعات در زمان خرید ندارید و تنها با کلیک بروی بسته مورد نظر خود میتوانید اعتبار را خریداری کنید.

نکته:

 این فرم تنها یکبار میتواند پر شود.
 

نکته بسیار مهم

این فرم مربوط به کاربرانی که توسط متد شتاب خرید میکنند نمیشود. 

 

بازیهای من

شما در این منو میتوانید دسترسی سریع به دو بازی و سروری که به آن سرکشی کرده اید داشته باشید. 

 

پیامها

در این منو شما به پیامهای درون پرتال دسترسی دارید. برای نوشتن پیام نیز باید نام کاربری بازیکن در پرتال را نوشته و برای او پیام ارسال کنید. در تصویر بالا میتوانید این منو را مشاهده کنید. نکته مهم در این قسمت این است که برای استفاده از این منو باید نام کاربری فرد مورد نظر را در پرتال بدانید، نام کاربری که پیشتر بطور مثال ما آنرا myaccount خطاب کردیم.

پیامهای دریافتی

 پیامهایی که از سوی ادمین بازی ارسال میشوند را میتوانید در این منو دریافت کنید. همچنین پیامهای عمومی در پرتال که بصورت اطلاع رسانی برای بازیکنان ارسال میگردد میتوانند در این بخش مشاهده شوند. توجه داشته باشید که چک کردن پیامهای این بخش بسیار مهم میباشد و در مواقعی مدیریت اطلاعیه های بسیار مهمی را برای شما ارسال میکند. 

همچنین اطلاع رسانی در مورد تخفیف ها، تغییرات بازی ها، تغییرات قوانین و شروع و پایان سرورهای بازیهای مختلف در این منو قابل مشاهده میباشند.

 

پیامهای ارسالی

شما میتوانید پیامهای ارسالی خود را در این منو مشاهده کنید.

 

بازیکنان بلاک شده

شما میتوانید بازیکنان و کاربرانی که نمیخواهید پیامی از سوی آنها در پرتال دریافت کنید در این منو بلاک کنید. برای بلاک کردن بازیکنانی که برای شما پیام ارسال کرده اند را میتوانید با کلیک کردن بروی نام آنها به پروفایل آنها در پرتال بروید و در آنجا گزینه بلاک کردن بازیکن را مشاهده کنید. برای آنبلاک کردن بازیکن بروی آنبلاک کلیک کنید.

 

گزارش (فیدبک)

ارسال فیدبک یا گزارش اشکال یکی از ارکان بازی های آنلاین است. پس ارتباطی مدیریت با بازیکنان از طریق این منو است. شما با کلیک کردن بروی این منو میتوانید گزارش های خود را به اطلاع مدیریت برسانید.

گزارش باگ، توضیحات در مورد مسائل جاری، رفع مسدودیت، مشکل در بازی و بطور کلی هر موردی را که میخواهید به اطلاع مدیریت برسانید باید از طریق این منو ارسال گردد.

توجه داشته باشید که برای سهولت رسیدگی به گزارش شما، باید نام بازی و سرور را انتخاب کنید. انتخاب تیتر مناسب از موارد حیاتی در ارسال گزارش است. گزارشهایی که تیتر نامربوط دارند از سوی ادمین پاسخ داده نمیشوند. تیترهایی مانند شکایت، مشکل دارم، اشکال، چرا، .... ، رسیدگی، مهم، بخوانید و بطور کلی تیتری که عمومی باشد مورد قبول نیست و ادمین ها همانطور که پیشتر نیز اشاره شد از پاسخ دادن به این نوع گزارشها معذور هستند.

توضیحات فیدبک یا گزارش باید به زبان فارسی و نوشتار فارسی باشد، ادمین ها از پاسخگویی به گزارشهای فینگلیش معذور هستند. توضیحات فیدبک باید کامل باشد و در صورت نیاز اسکرین شات نیز بهمراه فیدبک ارسال گردد.

توضیحات گزارش شما باید بطور کامل بیانگر مشکل شما در بازی باشد، لطفا برای رسیدگی سریعتر و مفیدتر، توضیحات کافی را بهمراه گزارش خود ارسال کنید، در غیر اینصورت ادمین ها موظف هستند که در پاسخ شما خواستار توضیحات بیشتر و کاملتر شوند. این موضوع به خودی خود باعث طولانی تر شدن پروسه رفع مسکل شما در مورد مشکلاتتان میگردد. بنابراین یک گزارش کامل میتواند هم به شما در رفع مشکل هم به ادمین در رسیدگی به مشکل کمک فراوانی بکند.

برای سهولت رسیدگی به مشکلات مطرح شده باید دلیل متناسب و مربوط به گزارش و مشکل خود را انتخاب کنید. مدیریت میتواند به گزارشهایی که تیتر، دلیل و یا توضیحات نامروط دارند پاسخ ندهد.

هشدار

از ارسال گزارشهای توهین آمیز خودداری کنید، گزارشهایی که حاوی جملات و عبارات توهین آمیز باشند از سوی مدیریت پاسخ داده نمیشوند و همه مدیران موظف هستند در پاسخ چنین گزارشهایی، تنها یکبار بصورت کتبی در پاسخ گزارش توهین آمیز در مورد مسدودیت موقت یا دائمی حساب کاربری فرد توهین کننده به او اخطار دهند. در صورت اصرار بر ارسال گزارش توهین آمیز، حساب کاربری فرد خاطی مسدود میگردد.

نوع مسدودیت و مدت زمان آن به نظر مستقیم مدیر مسئول بستگی دارد.

 

همه گزارشها

گزارشهای ارسالی بازیکنان پس از پاسخگویی توسط مدیریت و ادمین بازی در این منو قابل دسترسی هستند. بازیکنان میتوانند با مراجعه به این منو پاسخ مدیریت را بخوانند. شما میتوانید با دیدن شماره قرمز رنگ در منوی بالا پرتال در کنار منوی گزارش از پاسخ مدیریت اطلاع یابید. سپس به این منو مراجعه کرده و پاسخ گزارش خود را بخوانید. 

 

امتیاز دادن به پاسخ مدیریت

 

پس از خواندن پاسخ مدیریت شما میتوانید در صورت نیاز دوباره به مدیریت در ادامه همان گزارش توضیحاتی را ارائه دهید، در غیر اینصورت شما باید گزارش را ببندید. برای بستن گزارش باید به پاسخ دریافتی خود امتیاز بدهید، منوی پایین گزارش ارسالی امتیاز شما به مدیریت ار تعیین میکند. 

هشدار

برای رسیدگی به هر مشکل یک فیدبک جداگانه ارسال کنید. از ادامه گفتگو در یک گزارش جدا خودداری کنید. مدیریت به هیچ وجه پاسخ گزارشهایی را که بصورت گفتگو در مورد مسائل مختلف یک کاربر ارسال شده اند را پاسخ نمیدهد. تیتر گزارش باید با متن گزارش هماهنگی داشته باشد. 

بستن گزارش بسته شدن خودکار

اگر گزارشی توسط ادمین پاسخ داده شود و بازیکن آنرا نبندد، این گزارش بطور خودکار پس از سپری شدن 14 روز بسته میشود.

مدیریت به هیچ وجه نمیتواند گزارشی را بصورت یکطرفه ببندد.

همه گزارشهایی که بازیکن آخرین کامنت را در آن نوشته است تا زمان پاسخگویی مدیریت باز میباشد و حتی پس از سپری شدن یکسال به حالت بسته تبدیل نمیشوند.

 

منوی زیرین پرتال Gamgos

شما در منوی زیرین پرتال به مهمترین لینکهای موردنیاز خود دسترسی سریع دارید.

لینک بازی های پرتال، تنظیمات حساب کاربری شما، برنامه های پیشنهادی و موردنیاز برای انجام بازیها و همچنین اطلاعات و قوانین شرکت مناسافت ور بعنوان ارائه کننده بازیها در پرتال بازی های آنلاین Gamgos.

 

نکته بسیار مهم

قوانین و شرایط استفاده از سرویسهای ارائه شده از سوی شرکت مناسافت ور با توجه به تغییرات مستمر سرویسها و اضافه شدن گزینه ها و ویژگی های جدید در حال آپدیت شدن هستند، تیم مدیریت پرتال وظیفه دارد که بازیکنان را در جریان تغییرات ایجاد شده در قوانین قرار دهد. بازیکنان موظف هستند که قوانین استفاده از سرویسهای شرکت منا سافت ور را مطالعه کنند. اطلاع رسانی در مورد تغییرات در قوانین پرتال و شرایط استفاده از طریق بخش اخبار به اطلاع بازیکنان میرسد و بازیکنان وظیفه دارند قوانین جدید را نیز مطالعه کنند. اطلاع رسانی در بخش اخبار بدین معنی است که کاربران در جریان تغییرات قرار گرفته اند و قوانین را بنابر وظیفه مطالعه کرده اند و در صورت تخلف توجیهاتی مانند عدم اطلاع از تغییر قوانین برای مدیریت پرتال و شرکت مناسافت ور قابل قبول نمیباشد.

چک کردن پیامهای مدیریت و هشدارهای مدیریت وظیفه بازیکنان و کاربران پرتال است، بنابراین در صورت تخلف کاربران، تیم مدیریت بدون اخطار قبلی حق قطع همکاری با کاربران را برای خود محفوظ میدارد.